Sayfa 20/225 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1798 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Yazılım sektörünün 2030 hedefi 30 milyar dolar ihracat geliri”
    Sektörün ihracat hedefine dair YASAD Başkanı “Yazılım sektörü 2023 yılını yüzde 20 büyüyerek kapadı dedi.
    Bu çok ciddi bir rakam arkadaşlar.

2. Dolar bazlı zirve üstünde 3. kapanışını yaptı bugün. 39.50 civarı çok ciddi dolar kanal direnciydi şimdi desteği konumuna geldi. Oraya kadar çekilip bir destek alabilir mi mümkün. Pazartesi ve Salı günü bir düzeltme süreci bekliyorum. %5-6 civarı bir geri çekilme. Sonrasında yeni bir atak beklerim

Yaklaşık 1 aydır yani 8 ocaktan beri iş haberi gelmedi. Güzel bir haber gelirse tekniği kendine uydururlar ama genelde tekniğe göre haber göndermeyi seviyorlar. Haftaya şöyle herkesin ağzına sakız olacak bir haber göndersede keyfimiz yerine gelse

Konu dışı olacak ama bir sorum olacak. Bunun halka arzına katılmıştım, 367 lot mu ne vermişti geçmiş gün. Sonra ek yaptım baya, kısada iyide gitmişti. 1 sene sonra %600 civarı bedelsiz verdi bölündü. O bölünmeyle benim Ardyz lotlarımda kusurat oluştu. 0,999 bir türlü kurtulmak istesemde kurtulamadığım 1 lot altı görüntü kirliliğinden nasıl kurtulurum?

Sallıyorum 100.000 lotum var, ekranda görüntü şu şekilde; 100.000,999

3. TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan istifa etti

4. Piyasanın seveceği biri atanmazsa çarşı fena karışır pazartesi günü.

5. Fatih Karahan Yeni merkez bankası başkanı olmuş. Hayırlı olsun diyeceğim ama çok güven sarsıcı olacaktır sonuçları bence!

Her gelen bir sonrakini aratıyor. 5 ayda bir merkez bankası başkanı mı değişir yaa.

6. 1982 yılında Eskişehir’de doğan Fatih Karahan, 2006 yılında Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldu. 2012 yılında Pennsylvania Üniversitesi’nde Ekonomi alanında yüksek lisans ve doktorasını tamamladı.

Çalışma hayatına 2012 yılında New York Merkez Bankası’nda ekonomist olarak başlayan Karahan, 2022 yılına kadar anılan kurumda İşgücü ve Ürün Piyasası Çalışmaları Başkanı ve para politikası danışmanı olarak görev yaptı.

Columbia Üniversitesi ve New York Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak da görev yapan Karahan, 2022’de Amazon’da kıdemli ekonomist olarak çalışmaya başladı. Karahan, Kasım 2022’de Amazon’da Başekonomist görevine atandı.

Karahan, 28 Temmuz 2023 tarihinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı’na atanmıştır.

10 numara adam beğendiğim, meslektaşımı👏

Piyasa bugün istifa haberini biliyordu zaten. Atanan kişi süper.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

7. Bofanin 2,3 milyon lotu citi yabancı takasına geçmiş
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 20/225 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •