Onemli Gunler Banner
Sayfa 200/298 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Kardeşim Bende elektrik taahhüt işi yapıyorum inanın böyle büyük bir işte en az %15 net kar almadan o işi almazzz. Bu işin bu şirkete net girişi en az 5 milyon net kar olmalı. Tabi yönetim ayakoyunu yapıp karı yemezse..
    Bu şirket biraz değişik mesela bunlar geçen yıla kadar 4 ortaklardı. 2 si geçen yıl ortakliktan çekildi ellerindeki hisseleri diğer 2 hissedara 2.25 ortalama ile satıp ayrıldılar kalan 2 ortak ise 2.25 den aldıkları 1Milyon hisseyi 1.9 ortalamayla piyasaya sürdüler. Yani enterasan işler yapmayı severler. 2015 yazında yaptıklarını araştırırsanız çok enteresan işlere imza attıklarını görebilirsiniz

2.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Bu şirket biraz değişik mesela bunlar geçen yıla kadar 4 ortaklardı. 2 si geçen yıl ortakliktan çekildi ellerindeki hisseleri diğer 2 hissedara 2.25 ortalama ile satıp ayrıldılar kalan 2 ortak ise 2.25 den aldıkları 1Milyon hisseyi 1.9 ortalamayla piyasaya sürdüler. Yani enterasan işler yapmayı severler. 2015 yazında yaptıklarını araştırırsanız çok enteresan işlere imza attıklarını görebilirsiniz
    Belki adam olmuşlardır;) şirketlerine sahip cıkarlar artık

3. Bu kağıdı iki yıldır takip ediyorum ve bir yıldır da senet sahibiyim. Mr. Brown'un dediği gibi bu şirket biraz farklıdır. Bu şirketin sahipleri 10 milyona aldıkları işi 11 milyona malederek zarar yazma konusunda mahirdirler. Bu sefer mızrak biraz uzun olunca belki çuvala sığdıramazlar diye umutla bekliyorum.
    Ayrıca o iki ortağın hisselerini 2,25'den aldıkları halde niye 1.90'a sattıklarını o zaman anlamamıştım hala da anlayamıyorum. Velhasılı bu hisse ilginç bir hisse.

4.  Alıntı Originally Posted by karabek Yazıyı Oku
    Bu kağıdı iki yıldır takip ediyorum ve bir yıldır da senet sahibiyim. Mr. Brown'un dediği gibi bu şirket biraz farklıdır. Bu şirketin sahipleri 10 milyona aldıkları işi 11 milyona malederek zarar yazma konusunda mahirdirler. Bu sefer mızrak biraz uzun olunca belki çuvala sığdıramazlar diye umutla bekliyorum.
    Ayrıca o iki ortağın hisselerini 2,25'den aldıkları halde niye 1.90'a sattıklarını o zaman anlamamıştım hala da anlayamıyorum. Velhasılı bu hisse ilginç bir hisse.
    Sattıkları adamda kendi adamları veya tanıdıkları olmasın? Bu tahtada o kadar lotu kim alır yoksa

5.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Bu arada bi hisse sermayesinin 3 katı işi tekseferde alıyor ama kagıt hareketsiz yıllardır uyuyor gerci. Eninde sonunda cıkacak eşşek gibi haydi spek
    Tek seferde değil. O ihale ile birlikte toplam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Amatörce Paylaşımlardır
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by Deli3506 Yazıyı Oku
    Tek seferde değil. O ihale ile birlikte toplam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tek o iş için bu tutar diye biliyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
    ***SANEL*** SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Yeni İş İlişkisi
    .

***SANEL*** SAN-EL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Yeni İş İlişkisi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Yeni İş İlişkisi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Evet (Yes)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    16.01.2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
    Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    AKER-MİMARAY ADİ ORTAKLIĞI
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    -
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    01/12/2017
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
    Şirketin 2018 Yılı Cirosunu Olumlu Etkileyecektir
    Açıklamalar

16.01.2018 Tarihinde Yapılan Açıklamanın düzeltmesidir SAN-EL MÜHENDİSLİK AŞ 01.12.2017 tarihinde AKER-MİMARAY ADİ ORTAKLIĞI Firmasından Gaziantep Atık Su Arıtma Tesisi İnşaatı Projesinin Komple Elektrik Taahhüt İşini Almıştır. Söz Konusu Projenin Tahmini Tamamlanma Süresi 2018 Yılının İkinci Çeyreği Olarak Öngörülmüştür.
    Bu Açıklama Tarihi İtibari İle Firmamızın Söz Konusu Proje Dahil 2018 Yılı İkinci Çeyrek Sonuna Kadar Tamamlanması ve
    Faturalanması Planlanan Toplam İş Tutarı Yaklaşık 38.000.000,00 TL'dir.
    Saygılarımızla,

kapa göre tek sefer de yazıyor.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

Sayfa 200/298 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •