Sayfa 200/263 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2099 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Sn. Müzikal portföyümdeki çeşitlilik benim eregl sahipliğimde rahat durabilmemi sağlıyor. sise de ise gerçekten gidecek çok yol var .
    Syg.
     Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Evet benim portföyde olan hisselerin hepsi Ereğli hariç sizde de var Şişe benim için uzun vadeli portföyde yer alıyor. Bilançolarına çok takılmıyorum, hala büyümekte olan bir şirket. Birleşmeden sonra çok daha iyi yönetiliyor. Pazarında da sorun yok, Ereğli gibi dışarıdaki fiyatlara bağımlılığı yüksek değil, ürün gamı oldukça geniş. Favori hisselerimden.
    SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Müzikal portföyümdeki çeşitlilik benim eregl sahipliğimde rahat durabilmemi sağlıyor. sise de ise gerçekten gidecek çok yol var .
    Syg.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum. Bol kazançlar

3. Burada da aynı ekip Bütün hisselere dağılmışssınız arkadaşlar
    Yine in cin top atıyor forumda... 1 üye 5 ziyaretçi... Sizin dışınızdaki, Eski dostlar da yok..

4. Spenc buralarda sanırım Hey gidi günler hey...

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Spenc buralarda sanırım Hey gidi günler hey...
    Selamlar fedoramca hc buralardayım! Arada okumaya, selama geliyorum.
    Malın kumaşı belli, yıllarımı yedi bitirdi, artık bende biraz rahat olayım, hakettiğimi düşünüyorum. Muhtemeldir ki diğer arkadaşlarda benim gibi çekirdek citlatip, Kumaşı belli olmayanlarla uğraşıyorlardir.. sevgiler saygılar. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Selamlar fedoramca hc buralardayım! Arada okumaya, selama geliyorum.
    Malın kumaşı belli, yıllarımı yedi bitirdi, artık bende biraz rahat olayım, hakettiğimi düşünüyorum. Muhtemeldir ki diğer arkadaşlarda benim gibi çekirdek citlatip, Kumaşı belli olmayanlarla uğraşıyorlardir.. sevgiler saygılar. Ytd
    Günaydın, kafa dinlemek de lazım haklısın... Çilesini çeken bilir
    Bol kazançlar, iyi günler...

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Günaydın, kafa dinlemek de lazım haklısın... Çilesini çeken bilir
    Bol kazançlar, iyi günler...
    Eyvallah Fed amca, kafa rahat elde tespih geziyoruz anlayacağın. Teşekkürler. Sizede bol kazançlar olsun. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Eyvallah Fed amca, kafa rahat elde tespih geziyoruz anlayacağın. Teşekkürler. Sizede bol kazançlar olsun. Ytd
    sağolasın... amin ama bizim daha çekecek bir kaç yıl çilemiz var gözüküyor bakalım, hayırlısı...

Sayfa 200/263 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •