Onemli Gunler Banner
Sayfa 200/385 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2.  Alıntı Originally Posted by Evinborsa Yazıyı Oku
    muhendis bugün bize teknik ile ilgili güzel bilgiler verirsin inşallah
    54 le olan sınavı bitmedi bence, 54' ü test etmesi lazım.. mesela 52..
    Son düzenleme : muhendis; 23-01-2018 saat: 23:57.
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

Endekse sırt dönmüş umrunda mı yükseliş...
    Bugün işlem hacmi düştü, satıcılar ve lotları azaldı. Hafta sonuna kadar güçlü bir yukarı dönüş bekliyorum.

4. boyle ortamda gitmiyorsa bir kagit diyecek bir sey yok! yıkıldı mal bireysele ne ihale haberi var nede varlığı,

şeytanın ağına kimse düşmeyince canı sıkılır kendi kıllarını saymaya başlar ,

kalenin içinde hain varsa o kalede kimse rahat ve güvende olamaz

İtibar kaybederseniz ve bunda ısrar ederseniz işte böyle kendiniz çalar kendiniz oynarsınız

GÖRÜYORSUN DEĞİLMİ BAY ŞEYTAN YATIRIMCI SENİN FARKINDA AMA TUZAĞINA DÜŞMÜYOR, BURALARDA KIVRAN SOLUCAN GİBİ

5.  Alıntı Originally Posted by Tank Yazıyı Oku
    boyle ortamda gitmiyorsa bir kagit diyecek bir sey yok! yıkıldı mal bireysele ne ihale haberi var nede varlığı,

şeytanın ağına kimse düşmeyince canı sıkılır kendi kıllarını saymaya başlar ,

kalenin içinde hain varsa o kalede kimse rahat ve güvende olamaz

İtibar kaybederseniz ve bunda ısrar ederseniz işte böyle kendiniz çalar kendiniz oynarsınız

GÖRÜYORSUN DEĞİLMİ BAY ŞEYTAN YATIRIMCI SENİN FARKINDA AMA TUZAĞINA DÜŞMÜYOR, BURALARDA KIVRAN SOLUCAN GİBİ
    şeytan tüylerini sayarmış guzel atasözü. ilk kez duydum. ve ilk kez işlem hacmi bu kadar düşük bir çukurun içindeyim. kendimi terkedilmiş hissediyorum. hu hu kimse yok mu diye bağırasım var......

Oyak yatırımın sattığı mal tahmin ettiğim üzere Citi’den çıktı.

7.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Oyak yatırımın sattığı mal tahmin ettiğim üzere Citi’den çıktı.
    desene siti bize gol attı yoksa şimdi farklı yerlerdeydik

8. bugün 56 ya değerek dip teyidini sanırım aldı. sağ omuzu, boyun çizgisine bağlamak üzere yukarı harekete başlamış gözüküyor..
    Al - Sat - Tut tavsiyesi içermez.

Sayfa 200/385 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •