Sayfa 200/335 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 2678 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. Yakışıklının degerleme şirketi 8 tl ile 140 tl arasında degerleme yapmış yani fabrika arazisi 800 dönüm 140 tl den degerlenmiş bu bile aslında 112 milyon yapıyor,,,adam fabrikanın 1 km arkasında 300 tl m2 fiyat istiyor sahibinden.com da bunlar demekki yol üstünü 140 yolun 50 mt gerisini 50 tl 500 mt gerisini 15 tl den degerlemiş,,,birde emsal alarak degerleme yapmış,,,,aldığı emsal acaba nereden,,,degerleme şirketi hakkında gerekli hukuksal işlem yapılmalı zira vu şirketlerin verdiği tahattütler var,,,degerlemeyi yapan uzman hakkında yine yasal işlem yapılmalı ,bu degerlemeyi onaylayan uygun gören GÜNEY mali müşavirlik hakkında yasal işlem başlatılmalı ve en önemlisi yönetim kurulu başkanı ve üyeleri hakkında yasal işlem başlatılmalı ,,,

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. Ha bu sahtekarlara mallarımızı verecek değiliz biz yıllardır bu hisselerdeyiz yine beklemeye devam edeceğiz ,,,bizim için değişen şey yok,,,yönetim yine aynı ky düşmanı yönetim,,,beklemeye devam,,neyi bilançoyu,,,,

3. Maddi duran varlıklar:

2017/09 ...... 633.871.553

2017/12 ...... 864.454.931

bu ne?
    230 mil luk bir artış var !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Orada yeni yapılan yatırımda car,,,

5. Arkadaslar
    Madem arsası bu kadar değersiz.Bir telefon açıp sorun bakalım.Novada alışveriş merkezi tarafındaki içinde yıkık dökük bina olan 4 dönüm yere neden 3.5 milyon teklif ettiller.
    Yada sazlı tarafında bulunan yeni yapılan tesislerin bitişiğindeki 25 dönümlük narenciye bahcesini sahibi satmayinca neden sürekli fiyat arttırarak teklif götürdüler bir sorun bakalım.Eger Novada avm tarafındaki arsayı alabilselerdi mevcut idari binaları oraya kaydırıp yerlerine tesis yalilacakmiydi bir sorun bakalım.Yada batianadolu fabrikası İzmir'in içinde kaldığı için çevre ve şehircilik bakanlığı buranın taşınması için süre verdi mi vermedimi bir sorun bakalım.Hani benimkisi bir ironi ola ki batianadolu şehir içinde kaldığı için yatırımın babasını söke'ye yapıp birleşmeyi dusunuyorlarmi bir sorun bakalım.daha sorulacak çok soru var.Siz hele bir sorun bakalım.Bir söz vardır."borsada bekleyen kazanır elması kızarır"
    Yazdıklarım asla al tut sat üzerine yat tavsiyesi değildir.En doğru karar kendi verdiğiniz karardır.Haaa bu ara dibindeki dağdan ham madde taşıyacak band sistemi bitti gibi bir şey.
    YTD(ben Mart 15 ve ya Mart sonunu severim Söke'de bunu neden yazdım.Ne bileyim laf olsun işte)YTD

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Arkadaslar
    Madem arsası bu kadar değersiz.Bir telefon açıp sorun bakalım.Novada alışveriş merkezi tarafındaki içinde yıkık dökük bina olan 4 dönüm yere neden 3.5 milyon teklif ettiller.
    Yada sazlı tarafında bulunan yeni yapılan tesislerin bitişiğindeki 25 dönümlük narenciye bahcesini sahibi satmayinca neden sürekli fiyat arttırarak teklif götürdüler bir sorun bakalım.Eger Novada avm tarafındaki arsayı alabilselerdi mevcut idari binaları oraya kaydırıp yerlerine tesis yalilacakmiydi bir sorun bakalım.Yada batianadolu fabrikası İzmir'in içinde kaldığı için çevre ve şehircilik bakanlığı buranın taşınması için süre verdi mi vermedimi bir sorun bakalım.Hani benimkisi bir ironi ola ki batianadolu şehir içinde kaldığı için yatırımın babasını söke'ye yapıp birleşmeyi dusunuyorlarmi bir sorun bakalım.daha sorulacak çok soru var.Siz hele bir sorun bakalım.Bir söz vardır."borsada bekleyen kazanır elması kızarır"
    Yazdıklarım asla al tut sat üzerine yat tavsiyesi değildir.En doğru karar kendi verdiğiniz karardır.Haaa bu ara dibindeki dağdan ham madde taşıyacak band sistemi bitti gibi bir şey.
    YTD(ben Mart 15 ve ya Mart sonunu severim Söke'de bunu neden yazdım.Ne bileyim laf olsun işte)YTD

Bunlar güzel bilgiler doğruysa,,,,,hele hele cevre sehircilik bakanlıgı cok önemli

Sent from my iPad using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by tam35 Yazıyı Oku
    Bunlar güzel bilgiler doğruysa,,,,,hele hele cevre sehircilik bakanlıgı cok önemli

Hocam ben ironi yaptım sadece siz yinede telefon Edip bir sorun.Benim yazdıklarımı çokta ciddiye alıp al tut üstüne yat yapmayın.Ben zaman zaman kendi kendime böyle apzurt bir şekilde konuşurum.Yazdiklarimdan sakın ola ki kimse etkilenmesin.Sonra zarar marar edersiniz vebalı büyüktür.En azından arayıp bir sorun içiniz rahat etsin.Belkide. Yanlış hayal kuruyorumdur.yeni tesislerin son durumuyla ilgili geçmiş sayfalarda resimler paylaştım.Kim bilir yakın zamanda yeni resimler paylaşırım.Eeee nede olsa fabrikanın mini minnacık ortağı oluyoruz hepimiz.O kadarcik hakkımız olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Hocam ben ironi yaptım sadece siz yinede telefon Edip bir sorun.Benim yazdıklarımı çokta ciddiye alıp al tut üstüne yat yapmayın.Ben zaman zaman kendi kendime böyle apzurt bir şekilde konuşurum.Yazdiklarimdan sakın ola ki kimse etkilenmesin.Sonra zarar marar edersiniz vebalı büyüktür.En azından arayıp bir sorun içiniz rahat etsin.Belkide. Yanlış hayal kuruyorumdur.yeni tesislerin son durumuyla ilgili geçmiş sayfalarda resimler paylaştım.Kim bilir yakın zamanda yeni resimler paylaşırım.Eeee nede olsa fabrikanın mini minnacık ortağı oluyoruz hepimiz.O kadarcik hakkımız olsun.

Valla ben karışmam ben senin sözün üzerine beklerim artık,,,,çünkü verdiğin bilgiler özel bilgiler bunlar hayal ürünü falan değil bayağı bayağı gerçek ben inandım,,,,

Sayfa 200/335 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •