Sayfa 201/563 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    konu ile alakasi yok bu bir

ikincisi bu sekli ile tamamen yanlis bilgilendirme olmus naturel gaz ozelinde

tkrr incelerseniz detayi ile dogrusuna ulasirsiniz insallah

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Halka arza bilmem kaç yüz kat talep geldi dediler, hemen hepsini kendisi almış. Şimdi Allah bilir kaçtan kitleyecek millete. Bunlar değişmez; can çıkar huy çıkmazmış...
    yatırım tavsiyesi değildir

aydınlatayım...

1tl bedelli fiyatının üzerinde yeni hisse fiyatı oluşacak. en son dagı de çok sert satış yedi ve hala toparlanamadı rüchanlar. yani rüchan ları daha ucuz alma ihtimali varken 7.5 bana mantıklı gelmedi. sadece kendi fikrim.

ayrıca destek-direnç bu tür hisselerde çok geçerli olmasa da grafik 9,90-10,00 arası çekilme ihtamili grafik bakan biri için bir mesaj . normal şartlarda da alım çok mantıklı gelmezdi bana. ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    konu ile alakasi yok bu bir

ikincisi bu sekli ile tamamen yanlis bilgilendirme olmus naturel gaz ozelinde

tkrr incelerseniz detayi ile dogrusuna ulasirsiniz insallah

Bilakis konuyla % 100 alakası var çünkü konumuz patron hisselerinin güvenirliği.

Diğeri zaten matematik. Neyini savunayım bilemedim. Elinde hisse olunca gerçekleri görmeme gibi bir alışkanlığımız vardır maalesef. Darılmayın ama sizinkisi bu tip bir şey olmuş sanki sayın hocam. Neyse, tartışma maksatlı yapmamıştım o paylaşımları, tamamen şahsi görüşlerim ve sadece beni bağlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    bende tartisma amacinda degilim

ama

naturel gaz konusunda ki talep ve global yatirim holding ile ilgili yaptiginiz analiz yanlis.
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bilakis konuyla % 100 alakası var çünkü konumuz patron hisselerinin güvenirliği.

Diğeri zaten matematik. Neyini savunayım bilemedim. Elinde hisse olunca gerçekleri görmeme gibi bir alışkanlığımız vardır maalesef. Darılmayın ama sizinkisi bu tip bir şey olmuş sanki sayın hocam. Neyse, tartışma maksatlı yapmamıştım o paylaşımları, tamamen şahsi görüşlerim ve sadece beni bağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku

Murat güler şirketin tapusunu bunlara vermiş.o yüzden kotu yoruma yer yok burda.
    Kağıt 10gunde %100marj yapmış neredeyse ama masallar hep aynı.
    Sahipsiz bı hisse RTA nin rüzgarı olmasa alan satan olmaz.bi ara bende aldım A1 kapital ,RTA v.s. ama kağıdın sahibi yok.%99 dolaşımda.simdi yazarlar takaslara bakarsan mal toplu diye
    Bolunsunde 3 liradan alırız bı miktar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
    senin elinde hisse yok gelmis burada surekli yazip psikoloji bozuyorsun.

begenmedigin sirket hissesi platformunda surekli bulunuyorsun ? o da ilginc degilmi ???

masal olmayan bi suru hisse var. oralarda yatirim yapabilirsin.

ben begendigim hisse forumlarinda yaziyorum. yatirim yaptigim alanda oluyorum.

kaldi ki ben dogru olsun her turlu katkiya hazirim. sonucta yatirim yapiyoruz, problem varsa da bilmek hakkim. ama sn. hissedarxd naturel gaz ile ilgili ormek vermis ama verdigi ornekteki konuya hakim degil. o konuya hakim olmasi acisindan uyardim. bu kadar basit.

Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Murat güler şirketin tapusunu bunlara vermiş.o yüzden kotu yoruma yer yok burda.
    Kağıt 10gunde %100marj yapmış neredeyse ama masallar hep aynı.
    Sahipsiz bı hisse RTA nin rüzgarı olmasa alan satan olmaz.bi ara bende aldım A1 kapital ,RTA v.s. ama kağıdın sahibi yok.%99 dolaşımda.simdi yazarlar takaslara bakarsan mal toplu diye
    Bolunsunde 3 liradan alırız bı miktar

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    senin elinde hisse yok gelmis burada surekli yazip psikoloji bozuyorsun.

begenmedigin sirket hissesi platformunda surekli bulunuyorsun ? o da ilginc degilmi ???

masal olmayan bi suru hisse var. oralarda yatirim yapabilirsin.

ben begendigim hisse forumlarinda yaziyorum. yatirim yaptigim alanda oluyorum.

kaldi ki ben dogru olsun her turlu katkiya hazirim. sonucta yatirim yapiyoruz, problem varsa da bilmek hakkim. ama sn. hissedarxd naturel gaz ile ilgili ormek vermis ama verdigi ornekteki konuya hakim degil. o konuya hakim olmasi acisindan uyardim. bu kadar basit.
    Sayın hayek yorum yazmak izin sizden izin mi almak gerekiyor?
    her elimdeki hisseyi buraya yazmak zorunda mıyım?
    Glr ve RTA da hatri sayilir şekilde al sat yaptım.ama bunları tek tek buraya yazmak kime ne kazandırır?
    Ya da siz 8 de olsa yazıyorsunuz 14 de olsa yazıyorsunuz ama yazarak kazanamazsiniz sat tuşa basmanız lazım.
    Gerginliğinizi de anlıyorum kolay değil.gecen hafta 14.50 den satmadiginiz kağıdı belki yarın 10 liraya da satamayacaksiniz.
    adamın cebinden parasını al ama hayalini alma.hayalle yasiyo bu yatırımcılar.
    Lütfen cevap verme zahmetinde bulunmayın size bu hissede bol kazancli günler dilerim.

8. ama sn. hissedarxd naturel gaz ile ilgili ormek vermis ama verdigi ornekteki konuya hakim degil. o konuya hakim olmasi acisindan uyardim.
    Konunun hakim olunacak bir tarafı yok. Sizi tanımam etmem ancak Kutman hakkında kitap yazabilecek kadar bilgiye sahibim ve bu gibi sicili sayfalarca dolu biri için sizin gibi naif biriyle asla tartışmam. Sizin o gördüğünüz rakamların arkasından bahsediyorum ben. Yazmaya başlarsam buradaki sayfalar yetmez. Değmez de...

Dediğim gibi derdim tartışmak değil. Sözün özü: ne M.Kutman ne de M.Güler gibilerinin hisseleri "yatırım maksatlı" alınmaz, taşınmaz. Bu benim şahsi görüşüm ve sadece beni bağlar.

Saygıyla...

Sayfa 201/563 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •