Sayfa 201/281 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354
    boschfren ve egeen
    https://www.iso500.org.tr/bosch-san-...2&birinci500=1
    egeen 424. boschfren 55.bakın bosch ev demiyorum o da 23.
    https://www.iso500.org.tr/ege-endust...2&birinci500=1
    egefren de ikinci 500 içinde 205inci!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354
    Almanya'da "Avrupalı şirketler için Türkiye'deki yatırım fırsatları" masaya yatırılacak

Almanya ile Türkiye arasında ekonomik ve diplomatik temaslar hız kazanırken, iki ülkenin iş dünyası temsilcileri İstanbul Ekonomi Zirvesi'nde buluşacak.

Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliği himayesinde, Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası (TD-IHK) iş birliği ile 29 Eylül'de Berlin'de düzenlenecek zirvede "Avrupalı şirketler için Türkiye'deki yatırım fırsatları" ele alınacak.

İstanbul Ekonomi Zirvesi, ilk kez yurt dışında gerçekleştirilen zirve olurken etkinliğe iş ve siyaset dünyasından yaklaşık 300 temsilcinin katılması bekleniyor.

İki ülke ilişkilerini geliştirmesi beklenen etkinliğe Türkiye'den Türk Hava Yolları özel yolcu uçağı ile 150 iş insanının katılması bekleniyor.

Zirvede Avrupalı ve Türk işletmeler arasında ekonomik iş birliğinin artırılarak ortaklıkların geliştirilmesi amaçlanırken, iş dünyasının önde gelen isimleri ve uzmanlar da yatırım olanaklarına kapı aralayarak işletmeler için avantajları ele alacak.

Türkiye'nin cazip yatırım ortamına odaklanan zirve, katılımcıların bilgi alışverişinde bulunmalarını, yeni trendlerin tartışılmasını ve bağlantılar kurulmasına da zemin hazırlayacak.

Etkinlik kapsamında, finans, teknoloji, enerji, savunma sanayisi, gıda, otomotiv, ulaştırma, makine, çevre teknolojileri, tarım, sağlık, inşaat, turizm ve yeşil mutabakat dahil sektörel paneller düzenlenecek.

Ayrıca zirvede uzmanlar jeopolitik ve jeoekonomik risk ve fırsatları değerlendirecek.

Geçen yıl Türkiye, Almanya'nın en önemli 13'üncü ticaret ortağı olurken, Türkiye'ye yapılan ihracat, ülkenin toplam ihracatının yaklaşık yüzde 1,3'ünü oluşturdu.

Türkiye'den yapılan ithalat, Berlin'in toplam ithalatının yaklaşık yüzde 2,2'si seviyelerinde idi.

1980'den beri Almanya, yaklaşık 14,5 milyar dolar değerindeki yatırım hacmiyle Türkiye'de en büyük yabancı yatırımcılar arasında.

Türkiye'de Alman sermaye ortaklığındaki Türk ve Alman şirketlerinin sayısı 7 bin üzerinde.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Hayırlı olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    geçen yıl Aselsan gibi hem temettü hem bedelsiz verme ihtimali var mıydı?
    https://www.youtube.com/watch?v=x1p3eGtPwqk
    Bosch konuşanlara gelsin!Hatta ben bir de mayıs ayında bir sermaye daha artırırsa diyorumBedelli mi olur bedelsiz i bilmem!

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Bosch konuşanlara gelsin!Hatta ben bir de mayıs ayında bir sermaye daha artırırsa diyorumBedelli mi olur bedelsiz i bilmem!
    Hayırlı olsun çok bekledik darısı Konya çimento nun başına

6. Sermaye 30 çıkarmış yani 1 x11 hayırlı olsun benim beklentim en az50 yapar diyordum ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Syn Filozof hayırlı olsun sizin için çok sevindim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,354
     Alıntı Originally Posted by Beyazreis Yazıyı Oku
    Sermaye 30 çıkarmış yani 1 x11 hayırlı olsun benim beklentim en az50 yapar diyordum ytd
    kalanı da bedelli yaparYa da SPK bu oran az oldu revize et derZaten bu oran teşvik oranı kadar 2020 yılındaki 25 milyon şimdi kaç para oldu eridi gitti
    Bosch Fren, Ford Otomotiv için elektrikli fren üretecek. Bu üretim için gerekli olan hattın kurulmasını sağlayacak olan yatırım teşvik belgesinin alındığı açıklandı. 25 milyon lirayı aşan teşvik belgesi ile yatırımların 2021de tamamlanması beklenmektedir.
    (Tarih: 01.12.2020)
    https://www.borsanalist.com/bosch-fr...fren-uretecek/

Sayfa 201/281 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •