Onemli Gunler Banner
Sayfa 201/359 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Alım için çok güzel fiyat. Az sabır
    Yanılmamışım.

2.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Yanılmamışım.
    panik yapıp,3,17 de çıktık. sonra hareketi gördük gidecek diye 3,32 den tekrar girdik. hala zarardayız. yarın için bir öngörünüz varmı?

Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    panik yapıp,3,17 de çıktık. sonra hareketi gördük gidecek diye 3,32 den tekrar girdik. hala
    zarardayız. yarın için bir öngörünüz varmı?
    Bu kagıtın speki hisseyi yukarılara götürmeden önce çok hızlı hatta anlamsız hareketler yaparak psikolojik olarak kağıttakileri silkeler bunu çok iyi biliyorum. Ama şunuda biliyorum kağıtta hedef yukarılarda. Bekleyelim görelim. Saygılarımla.

4.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Bu kagıtın speki hisseyi yukarılara götürmeden önce çok hızlı hatta anlamsız hareketler yaparak psikolojik olarak kağıttakileri silkeler bunu çok iyi biliyorum. Ama şunuda biliyorum kağıtta hedef yukarılarda. Bekleyelim görelim. Saygılarımla.
    teşekkürler, geçen hafta çok canımızı sıktı. umarım bundan sonrası iyi olur.

5. Ayni dzgyo danmi bahsediyoruz arkadaslar, bence siz hayal alemindesiniz, denizbnk 12ye dayandi bu kagit 3 lirada 2nin altina inmeden rahatlamaz, ki deniz 1 geri gelirken bu soysuz 5 geliyo yalansa yalan diyin, geri donus basladiginda bu soysuz -5leri ezberleyecek ytd

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    Ayni dzgyo danmi bahsediyoruz arkadaslar, bence siz hayal alemindesiniz, denizbnk 12ye dayandi bu kagit 3 lirada 2nin altina inmeden rahatlamaz, ki deniz 1 geri gelirken bu soysuz 5 geliyo yalansa yalan diyin, geri donus basladiginda bu soysuz -5leri ezberleyecek ytd

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burası borsa hersey olabilir sn. gard yazdıklarımız yatırım yavsiyesi değildir. Bu tahtada olmanız gerekmiyor. Saygılarımla.

7.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Burası borsa hersey olabilir sn. gard yazdıklarımız yatırım yavsiyesi değildir. Bu tahtada olmanız gerekmiyor. Saygılarımla.
    Noldu paşam gercekler acımı geldi, kandırabileceğin. Sazanları ürkütürüm diyemi panikledin, simdi herkes bitahtaya baksın bide benim yazdıklarıma kardeşiniz sizi bu çakallardan, Allah korkusu olmayanlara karşı uyaracak, beddua almak istemiyorsan sen bu tahtada olmak zorunda degilsin, Allah bu oyunlari yapanlarin bi gun çoluk çocuğundan çıkaracak, kimsenin ahı yerde kalmaz

Sent from my LG-H542 using hisse.net mobile app

8. Teknik analiz, temel analiz, grafik vb olmadan, desteksiz şöyle, böyle olacak diyenler, müneccim mi? Acaba..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 201/359 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •