Sayfa 201/924 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 7388 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Btr son durum... Kapanış..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. işkurda 150 binin üstünde 5 adet alış vardı

3. Forumu paylaştığımız tüm arkadaşların yeni yılı kutlu olsun.......

Yatırım tavsiyesi olarak paylaşılmamıştır
    Önümüzdeki yıl nostalji olacak.......

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by falconwht Yazıyı Oku
    Forumu paylaştığımız tüm arkadaşların yeni yılı kutlu olsun.......

Yatırım tavsiyesi olarak paylaşılmamıştır
    Önümüzdeki yıl nostalji olacak.......

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cumlenin sonunda inşaAllah diyor. Demekki beklentisi var ama kesin değil olmasini umut ediyor. Beklicez.

Arkadaslar bisey dsnisayim. İmtiyazli hisselerler alakali Spknin cagri fiyat belirleme usulleriyle hicbir bilgiye ulasamadim.
    Nrmal hisselerler ilgili var ama imtiyazlilarla alakali

5. sitedeki tüm arkadaşlara iyi yıllar olsun. Zaman zaman eşleşme bilgilerini paylaşan deneyimli arkadaşlara bir şey sormak istiyorum yanıtlarlarsa sevinirim. Girilen emri işlem saatinden (9;55-12;55- 13;55- 17;55) bir kaç dakika önce başka yatırımcı görebiliyor mu yani girilen emri görerek örneğin 1 lira altına veya üstüne emir yazma şansı oluyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Cumlenin sonunda inşaAllah diyor. Demekki beklentisi var ama kesin değil olmasini umut ediyor. Beklicez.

Arkadaslar bisey dsnisayim. İmtiyazli hisselerler alakali Spknin cagri fiyat belirleme usulleriyle hicbir bilgiye ulasamadim.
    Nrmal hisselerler ilgili var ama imtiyazlilarla alakali
    Sn turkson arkadaşım..
    A-B-C tertip hisselerinde hisse birleşmelerinde veya kottan çıkmalarda çağrı fiyat uygulaması var..
    TEORİKTE OLAN BU UYGULAMA PRATİKTE İŞA VEYA İŞB ye uygulanır mı onu bilemem..
    Mesela daha yeni olan bir olay aktarayım..

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından ilk defa kamuya açıklandığı 13 Aralık 2019 tarihinden, bu tarih hariç olmak üzere, önceki otuz günlük dönem içinde (13.11.2019-12.12.2019 dönemi) Borsa'da oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması alınarak hesaplanan Adana (A) grubu paylar (ADANA) için 6.9919 TL, Adana (B) grubu paylar (ADBGR) için 5.1892 TL ve Adana (C) grubu paylar için (ADNAC) için 2.0210 TL olarak belirlenmesine...
    A ve B ve C tertip hisselere hisse birleşmesinde son 30 günlük fiyattan çağrı yapılıyor..
    Bu çağrı A veya B olmuş değişmiyor..
    ANCAK işA ve işB nin kısıtlanmış gelirleri vede İş bankasına ayit imtiyazlar olması vede hazineye devir olayından dolayı Çağrı uygulaması UZAK İHTİMAL DURUYOR..
    BEN KESİN OLACAK DEMİYORUM..
    MEVZUATTA YAZAN TEORİKTE UYGULANAN BİR YÖNTEM olduğunu vurguluyorum..
    YTD..YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by aliss Yazıyı Oku
    sitedeki tüm arkadaşlara iyi yıllar olsun. Zaman zaman eşleşme bilgilerini paylaşan deneyimli arkadaşlara bir şey sormak istiyorum yanıtlarlarsa sevinirim. Girilen emri işlem saatinden (9;55-12;55- 13;55- 17;55) bir kaç dakika önce başka yatırımcı görebiliyor mu yani girilen emri görerek örneğin 1 lira altına veya üstüne emir yazma şansı oluyor mu?
    Evet eşleşme olduğunda görebilirsiniz..
    Örneğin aşağıdaki kademeler 14.12 saatine ayit.Kapalı seansta "teorik eşleşme" ve bekleyen emirleri gösteriyor..

8.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sn turkson arkadaşım..
    A-B-C tertip hisselerinde hisse birleşmelerinde veya kottan çıkmalarda çağrı fiyat uygulaması var..
    TEORİKTE OLAN BU UYGULAMA PRATİKTE İŞA VEYA İŞB ye uygulanır mı onu bilemem..
    Mesela daha yeni olan bir olay aktarayım..

Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından ilk defa kamuya açıklandığı 13 Aralık 2019 tarihinden, bu tarih hariç olmak üzere, önceki otuz günlük dönem içinde (13.11.2019-12.12.2019 dönemi) Borsa'da oluşan düzeltilmiş ağırlıklı ortalama fiyatların aritmetik ortalaması alınarak hesaplanan Adana (A) grubu paylar (ADANA) için 6.9919 TL, Adana (B) grubu paylar (ADBGR) için 5.1892 TL ve Adana (C) grubu paylar için (ADNAC) için 2.0210 TL olarak belirlenmesine...
    A ve B ve C tertip hisselere hisse birleşmesinde son 30 günlük fiyattan çağrı yapılıyor..
    Bu çağrı A veya B olmuş değişmiyor..
    ANCAK işA ve işB nin kısıtlanmış gelirleri vede İş bankasına ayit imtiyazlar olması vede hazineye devir olayından dolayı Çağrı uygulaması UZAK İHTİMAL DURUYOR..
    BEN KESİN OLACAK DEMİYORUM..
    MEVZUATTA YAZAN TEORİKTE UYGULANAN BİR YÖNTEM olduğunu vurguluyorum..
    YTD..YTD...

Yani bu ortalamaya gore hareket ederse son 30 gunluk ortalamayi baz aliyor ysni buda b grubu icin misal 23 Bin civari bisey cikiyor. Bu paraylami hisseyi alacak .

Okudugum yazilarda 5 farkli yontem den bahsediliyor makalelerde tezlerinde ama hicbirinde usulu anlatmamis.

Sayfa 201/924 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •