Sayfa 201/273 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon
Arama sonucu : 2180 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1. Elinize emeğinize sağlık.tesekkurler değerlendirmeniz için...bir satırlık soruya destansı cevap verdiniz teşekkür için buraya satırlar dolusu yazı yazsam azdır..rabbim kazancınızı daim etsin inşallah

2. Portföye tekrar AFYON ve VAKKO'yu ekledim bugün, OYLUM ve DOAS paylarımdan satışlar yaparak. DOAS hariç tüm paylarımın ağırlıklarını üç aşağı beş yukarı eşitledim. DOAS diğerlerinden % 30 civarı daha fazla.

AFYON, ALKIM, ARDYZ, DOAS, GENTS, MAKTK, MEGAP, ORGE, OYLUM, TLMAN, VAKKO ve YUNSA'dan oluşan 12 parçalı bir portföy oluştu yine.

Hayrını görürüz inşallah.
    25

3.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Portföye tekrar AFYON ve VAKKO'yu ekledim bugün, OYLUM ve DOAS paylarımdan satışlar yaparak. DOAS hariç tüm paylarımın ağırlıklarını üç aşağı beş yukarı eşitledim. DOAS diğerlerinden % 30 civarı daha fazla.

AFYON, ALKIM, ARDYZ, DOAS, GENTS, MAKTK, MEGAP, ORGE, OYLUM, TLMAN, VAKKO ve YUNSA'dan oluşan 12 parçalı bir portföy oluştu yine.

Hayrını görürüz inşallah.
    DOAS'taki fazlalıkların önemli bir kısmını yine eşite yakın bir şekilde portföye dağıttım. Sadece % 13 civarı bir fazlalık kaldı DOAS'ta..
    25

4.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    DOAS'taki fazlalıkların önemli bir kısmını yine eşite yakın bir şekilde portföye dağıttım. Sadece % 13 civarı bir fazlalık kaldı DOAS'ta..
    Hayırlı olsun, doas’ta çok ciddi bir temettü potansiyeli oluştu(%15). Bu fiyatlarda beklediğini görünce ben de az bir miktar ekledim bugün itibariyle.
    Afyon’u sizden bir gün önce satmıştım. Erken satış nedeniyle bir hüzün oldu benim için afyon. Şimdilik portföyde yüksek maliyetli bobet ve kalekimle idare ediyorum yapı sektöründe.

Kayboldunuz nerdesiniz oumarim iyisinizdir bol kazanclar

6. Deva Hocam, yine bir bilanço donemi geldi, afiyettesinizdir umarım.

AFYON-ASTOR-ATATP-GWIND-ELITE-KLKIM portföyün son hali.

GEDZA ORGE ve GENTS’ı Ekim başı gibi elden çıkartıp, mevcutlara ilave yaptım.

KLKIM bilançosu aciklandı, fena görunmüyor, taşımaya devam.
    ASTOR fiyat olarak 2.çeyreğin altında seyrediyor, kardan zarar diyelim.
    MIATK'i erken elden çıkartmışım, kısmet diyelim, gidenin arkasından ah vah diyecek halimiz yok.
    Yerine aldığım ATATP de fena performans sergilemedi.
    Genel olarak savaş hali borsanın fiyat olarak üç ay yerinde saymasına neden oldu.
    Açıklanan bilançolarla mevcutların performansına bakıp, olası fırsatları değerlendirmeye calışacağız.
    Selametle Hocam.

7.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Kayboldunuz nerdesiniz oumarim iyisinizdir bol kazanclar
    Herkes gibi keyifsiziz bugünlerde. Bölgede olan bitenler ve trajik durum malumunuz. Böyle zamanlarda kâr da etseniz zarar da, piyasaları takibe, oturup hisse analizi yapmaya pek hevesi kalmıyor insanın. O nedenle bir süredir yazmadım.
    Kişisel portföyümde 1-2 ufak değişiklikler yaptım. DOAS satıp GOLTS aldım geçen hafta, yükselişe daha sert tepki verir diye. Diğerleri aynı şekilde devam ediyor. Son 2 günlük yükselişe rağmen portföy zirvesinin % 11 civarı aşağısındayım. Temmuz başından beri yaklaşık % 95-96 civarı yukardayız. Para gelir gider, tekrar gelir. Onda sıkıntı yok. Şartlar normaline olsun yeter ki.

8.  Alıntı Originally Posted by snkleyp Yazıyı Oku
    Deva Hocam, yine bir bilanço donemi geldi, afiyettesinizdir umarım.

AFYON-ASTOR-ATATP-GWIND-ELITE-KLKIM portföyün son hali.

GEDZA ORGE ve GENTS’ı Ekim başı gibi elden çıkartıp, mevcutlara ilave yaptım.

KLKIM bilançosu aciklandı, fena görunmüyor, taşımaya devam.
    ASTOR fiyat olarak 2.çeyreğin altında seyrediyor, kardan zarar diyelim.
    MIATK'i erken elden çıkartmışım, kısmet diyelim, gidenin arkasından ah vah diyecek halimiz yok.
    Yerine aldığım ATATP de fena performans sergilemedi.
    Genel olarak savaş hali borsanın fiyat olarak üç ay yerinde saymasına neden oldu.
    Açıklanan bilançolarla mevcutların performansına bakıp, olası fırsatları değerlendirmeye calışacağız.
    Selametle Hocam.
    Durum kısaca özetlediğim gibi hocam. Portföy en son yazdığım portföy ile 1 hisse hariç aynı, DOAS- GOLTS değişikliği yaptım sadece geçen hafta. Bugün biraz OYLUM ilavesi yaptım ekstra olarak.. Genel olarak hareketsiz bekliyorum. Sistemim SAT vermesine rağmen bilanço fiyatlaması olacak diye atıl kaldım, onun da maliyeti oldu haliyle. Sağlık olsun. Nasipte bu varmış demek ki.
    25

Sayfa 201/273 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •