Sayfa 201/344 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2745 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. arkadaşlar son günlerde datagate beni çok sıkmıştı...gözüme kestirdiğim bir hisse için bu sabah hisselerimin tümünü 6,05 ortalama ile sattım...geçmişte 7,15 e bile razı değilken ne yazık ki bu gün söylediğim fiyata vermek zorunda kaldım...ben sattıktan sonra şansıma öğleden sonra merkez bankasının faiz kararı geldi ve endeks sert düştü...

datagate veya gözüme kestirdiğim hisseyi alım için yakın takibe alıyorum....bakalım nasip ne olacak ?? datagatedeki maliyeti 6,00 civarı idi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. gönlüm her zaman datagateden yanadır...aylardır birlikteydik ve bu topikte çok emek verdik..bakalım bundan sonra nasip nasıl olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gönlüm her zaman datagateden yanadır...aylardır birlikteydik ve bu topikte çok emek verdik..bakalım bundan sonra nasip nasıl olacak ??
    ustat selamlar. bi 100 tl miz vardı onuda verdim 5,77 den yerine koyarak kenarı çekildim bu hissenin açığa satış ve krdili işlem olmayışı fazla duşmesini engelledi kapanışa 6 tl üstüne atıcağını düşünmekteyim. bu hisseyi buralardan bulmak tam bir şans. artık mermiler bende sabir diyelim.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar son günlerde datagate beni çok sıkmıştı...gözüme kestirdiğim bir hisse için bu sabah hisselerimin tümünü 6,05 ortalama ile sattım...geçmişte 7,15 e bile razı değilken ne yazık ki bu gün söylediğim fiyata vermek zorunda kaldım...ben sattıktan sonra şansıma öğleden sonra merkez bankasının faiz kararı geldi ve endeks sert düştü...

datagate veya gözüme kestirdiğim hisseyi alım için yakın takibe alıyorum....bakalım nasip ne olacak ?? datagatedeki maliyeti 6,00 civarı idi...
    olmadı kekom olmadı, sana inanarak 130 k aldık, sen bizi terkettin olmadı....ytd...

5.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    olmadı kekom olmadı, sana inanarak 130 k aldık, sen bizi terkettin olmadı....ytd...
    sıkıntı yok arkadaşım zaten patron bi dünya 5 ve 6 kusurlerden kendisi hisse topladı bu fiyatlar bu hisse için firsat almayanı döverler vallahi bizde aşağıdan 100 btl aldık çekildik kenara 12 tl önce vermem.

6.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    dostum gidişim geçicidir ilk fırsatta tekrardan dönecem...bir hisseye aşık olmak zor oluyor...bir de çok yorum yapmak istediğin zaman satıp gitme özgürlüğünü elinden alıyor...sırf bu yüzden bir çok hissede satış yapamamışımdır...ama dikkat etmişseniz son bir kaç gündür satacağımın mesajını açık şekilde verdim...

dediğim gibi hisse iyidir en tekrardan lotlarımı artırarak aranıza geri gelmek istiyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by ERD0805 Yazıyı Oku
    ustat selamlar. bi 100 tl miz vardı onuda verdim 5,77 den yerine koyarak kenarı çekildim bu hissenin açığa satış ve krdili işlem olmayışı fazla duşmesini engelledi kapanışa 6 tl üstüne atıcağını düşünmekteyim. bu hisseyi buralardan bulmak tam bir şans. artık mermiler bende sabir diyelim.
    bende tekrardan gelecem dostum...artık nasip diyelim...endeks 120 den beridir sert düşerken hep hisselerdeydim...hissesiz hiç durmadım...bu gün tesadüfen merkez bankası kararı öncesi çıkmıştım...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum gidişim geçicidir ilk fırsatta tekrardan dönecem...bir hisseye aşık olmak zor oluyor...bir de çok yorum yapmak istediğin zaman satıp gitme özgürlüğünü elinden alıyor...sırf bu yüzden bir çok hissede satış yapamamışımdır...ama dikkat etmişseniz son bir kaç gündür satacağımın mesajını açık şekilde verdim...

dediğim gibi hisse iyidir en tekrardan lotlarımı artırarak aranıza geri gelmek istiyorum..
    Kekom madem sattın aşağıdaan alda hissemize destek çık, bende destek için bekliyorum, yükseldikçe alıp destekleyeceğim....ytd...

Sayfa 201/344 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •