Sayfa 202/423 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3383 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: EndeksS

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1592 den devamla, çift soru işareti koydum, aşağıda ölçüm boşluğu var (makas farkı, 3482.95) yukarıda hedef var (3816.76) önce hangisi ???

buradan mesaj 1508 ve 1509 alt üstlerine geri dönüp elma ile armudu yani alt üst analizler ile 14 std simülasyonu bağlarsak,

mavi hareket salı günü bir yorulma başlatıp da realize neden olursa bu hareket 3482.95 alt üst hedefler, yok bu başlamaz ise yani mavi yoramazda palayı long hareket devam ederse fiyatlar 3816.76 alt üste gider,..bkz garaf soru işaretli kutucuklar, ve buradan 120922 kırmızı hareketi bekler,..

bakın tarihler var, rakamlar var, ne yok yön,

ne yapıyoruz bu bilgiler ışığında yn için minör indikatörler den yararlanıyorz, yok ağa şöyle, pala böyle, bunlar sahtekar, üç kaadçı, bunların hepsi doğru fakat bu adamlar yoktan var olmuyorki , iz bırakıyorlar,

yukarıda verdiklerim tamda bu işte bu izler,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. bu ise simülasyonsuz, anlatimsız gerçek durum, majör haftaya al başlayacak

060922 salı, mavi hareket başlangıcı
    100922 pzt kırmız hareket başlangıcı
    +9 gün ilave, kırmızını başarılı olması için geçecek max süre, 26 eylül pazartesi

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    1.zaman analizi, 31 ekim
    2.+ 333.81 alt üstleri, short her hangi bir alt üstten başalyabilir, kimseyede sormaz
    3.iz düşümler, abede 2009 mardına duyarsız kalan borsamızın, iskanto yememek için arayı kapatmak istemesi,
    4.bankacılık endexsinin xu030 üstüne atması, atmak üzere
    ve mesaj 1574 olgunlaşmaları,

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

+9 gün ilave, kırmızını başarılı olması için geçecek max süre, 26 eylül pazartesi
    bold yazan altı çizili yeri:

''120922 pzt kırmızı hareket başlangıcı ''

olarak düzelttim çünkü pzt günü zaten ayın 12 sine denk geliyor, ..orada yazarken hata yapmışım, sonrasında gözden kaçmış

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1592 den devamla, çift soru işareti koydum, aşağıda ölçüm boşluğu var (makas farkı, 3482.95) yukarıda hedef var (3816.76) önce hangisi ???

önce 3816.76 alt üst gerçekleşti

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

bu ise simülasyonsuz, anlatimsız gerçek durum, majör haftaya al başlayacak

gerçek durum değimiz üzere haftaya al başladı ve devam ediyor,

simülasyonda ise mavi yarın fiyatları yormaya ancak dediğim üzere mavi çok etkili değil bazen yapar bazen yapamaz ama bunun günü yarın

7. sp ve dow rallilerine 2009 mart ayında başlamışlardı ve 2021 e kadar devam ettiler ve son düşüşleri bir realize ise halende devam ediyorlar anlamına gelir,

biz ise malum sp ve dow un bu rallisine zaman zamn çoşku yapsakta bütüne baktığımızda yatayda çiğneme yaptık ki bu son fasılalı 3 ralliye kadar ve halen devam ediyoruz, ben bunu iz düşümlerde yakalıyorum, ilk rallide yani 171221 rallisinde, bunu uyandım ve garfiklerle burada açıkladım, çünkü fiyatlar 1925,17 den dönmesi ve 1813.9 aşağı geçmesi gerekirken 2739.25 e gitmişti, orada açtığım ilk short pozlar ciddi zarar yazdılar ve eğer iz düşüm olayını uyanmasa idim belki daha sıkıntılı durumlar gelişebilirdi,.her neyse o zararları güç bela geri çıkardım ama kar yapamadım ve bir daha da ne long nede short poz açmadım sadece ralli devam edecek kuşkusu ile analizlere devam ettim,..

şimdi biz usd ye karşı yediğimiz ıskantoyu sp ve dow akatılmadığımız mart 2009 başlangıçlı ralliye doğru sanki geri sarıyoruz,

asşağıda bir örnek verecem, geçmiştede var, hatırlayanlarıımız olacak

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    sp ve dow rallilerine 2009 mart ayında başlamışlardı ve 2021 e kadar devam ettiler ve son düşüşleri bir realize ise halende devam ediyorlar anlamına gelir,

biz ise malum sp ve dow un bu rallisine zaman zamn çoşku yapsakta bütüne baktığımızda yatayda çiğneme yaptık ki bu son fasılalı 3 ralliye kadar ve halen devam ediyoruz, ben bunu iz düşümlerde yakalıyorum, ilk rallide yani 171221 rallisinde, bunu uyandım ve garfiklerle burada açıkladım, çünkü fiyatlar 1925,17 den dönmesi ve 1813.9 aşağı geçmesi gerekirken 2739.25 e gitmişti, orada açtığım ilk short pozlar ciddi zarar yazdılar ve eğer iz düşüm olayını uyanmasa idim belki daha sıkıntılı durumlar gelişebilirdi,.her neyse o zararları güç bela geri çıkardım ama kar yapamadım ve bir daha da ne long nede short poz açmadım sadece ralli devam edecek kuşkusu ile analizlere devam ettim,..

şimdi biz usd ye karşı yediğimiz ıskantoyu sp ve dow akatılmadığımız mart 2009 başlangıçlı ralliye doğru sanki geri sarıyoruz,

asşağıda bir örnek verecem, geçmiştede var, hatırlayanlarıımız olacak

Sayfa 202/423 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •