Sayfa 202/460 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Galip ağa sen geçen hafta bu kağıdın %30 unu aldın ve şimdi sattın, Senin bu yaptığın küçük yatırımcıyı çarpmak, gel buraya bakayım diyen yok.

Küçük yatırımcının hak ve menfaatlerini korumak üzere kurulmuş olan ve normal memurdan 5 kat daha fazla maaş alan SPK çalışanları yapılan şikayetlere bile mahkemeye git diyip başından savıyor.

Kimi kime şikayet edelim?
    Son düzenleme : melih55; 07-07-2017 saat: 08:04.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkesi dinle, kendi bildiğini yap.

2.  Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    bakın size olayı özetliyeyim

20 milyonum var ve ben 2 ortalama ile 10.000.000 ykgyo aldım

sonra sonra 7.500.000 unu 2.6x ortalama ile sattım

ve bu işlemden sonra benim yine 20 milyonum var amaaaaa

artık "0" maliyetli 2.500.000 ykgyo hissem var

vee bunu kaçtan satarsam o kadar fazla harçlığım olur
    doğru tespit. kısaca yapılanları kısa & net anlatıyor. hatta bunu çevirip birçok kereler bile yapmıştır.
    hiisede olanlara sabırlar dileri. burdan en azından yeni ky girmez inşallah. 1.3x-1.4x lara kadar asla bulaşılmamalı diye düşünüyorum.
    bununla beraber hisse çıkarken acaba trene atlayanlar şirket hakkında araştırma yapmışlarmıdır, önce bakılmalı GYO olarak bu firmanın ederi kaç olur, pörtföyünde hangi binalar-arsalar vs. var borç-alacak durumları kısa-uzun vade vs. nasıl vs. vs. incelenerek giriş yapılmalı her hisseye ama özellikle böyle ani çıkışlar yapmış ve şelale yapmaya başlamış devam eden hisselere. tekrar hissede olanlara sabırlar dilerim. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Ahtapod kollarını 1.50 de açmış avını bekliyor
    tşkler sana inandım sattım 2,32 den itibarınıda verdim ellerin dert görmesin peki şimdi nasıl bir yol çizeceksiniz tşklerr

4. dün 10 milyon adet işlem hacmi olmuş. kim aldı bunu küçük yatırımcı mı?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Herkesi dinle, kendi bildiğini yap.

5.  Alıntı Originally Posted by kaan3858 Yazıyı Oku
    tşkler sana inandım sattım 2,32 den itibarınıda verdim ellerin dert görmesin peki şimdi nasıl bir yol çizeceksiniz tşklerr
    böyle yorumlarda yanlış sen sen ol hiçkimsenin yorumuna bakarak al sat yapma,hisse çıkışa devam etseydi bu kez adama saldırırdın,buradaki yatırımcılar sürekli suçlayacak birini arar
    kardeşim aklınız beyniniz paranız herşey kendi kontrolünüzde
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6. 2,25 2,35 2,45 vsvsvs

7. Yine hareket geldi. Umarım mal çıkmak için yapılan fake hareketlerden değildir. İş bitmemiş olabilir mi acaba?

8. birazdan anlarız....

Sayfa 202/460 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •