Sayfa 202/881 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 7042 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Evet , temettü lerlede vesbe alalim
    Dostum inan bana 50.000 i geçtim halada almaya devam ediyorum . Ghötü yemiyor satış yazmaya Spek in hesaba katmadığı şey, ben ve arkadaşlarım Asker ark.ım bir arkadaşına usd aldırmış , malum usd ın hali belli , şimdi bozdurup onunla ona senet aldırcak yani Spek yakında babayı alacak Spek blöf yaptığımı sanıyorsan vur aşağı Her geçen gün o malları kimler alıyor sanıyorsun Sen baskı kurmaya devam et . bir ayrıntı biz yapıcı değiliz , yatırımcıyız , alırız bekleriz sorun yok .... elbet her şirket ederini bulur..... Speki ensesinden yakaladık )))

Not: Ittifak ve adesede pozisyonlarım vardı Vesbe harici , birde PEtun da , İttifak %20 koydu spek , bak ittifak da bir hedefim var , onları sattığımda bir 50000 daha ben alacağım 9 a düşürsene göthün yiyorsa

yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    Dostum inan bana 50.000 i geçtim halada almaya devam ediyorum . Ghötü yemiyor satış yazmaya Spek in hesaba katmadığı şey, ben ve arkadaşlarım Asker ark.ım bir arkadaşına usd aldırmış , malum usd ın hali belli , şimdi bozdurup onunla ona senet aldırcak yani Spek yakında babayı alacak Spek blöf yaptığımı sanıyorsan vur aşağı Her geçen gün o malları kimler alıyor sanıyorsun Sen baskı kurmaya devam et . bir ayrıntı biz yapıcı değiliz , yatırımcıyız , alırız bekleriz sorun yok .... elbet her şirket ederini bulur..... Speki ensesinden yakaladık )))

Not: Ittifak ve adesede pozisyonlarım vardı Vesbe harici , birde PEtun da , İttifak %20 koydu spek , bak ittifak da bir hedefim var , onları sattığımda bir 50000 daha ben alacağım 9 a düşürsene göthün yiyorsa

yatırım tavsiyesi değildir...
    Bende de 47 bin oldu. Devam...

3.  Alıntı Originally Posted by alanzo Yazıyı Oku
    Bende de 47 bin oldu. Devam...
    41 binde bende. Mermi bitmedi. Devam...

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ky'da bu kadar lot varsa gitmez tabi bu kağıt )

5. Biz kucuk yatirimciyi birakip, Buyuk yatirimcilara bakalim o zaman biraz
    Dolasimdaki hisselerin %12 si deutche da. Halbu ki yilbasinda %3mus.
    Yaklasik 1 milyon lot almis.
    Saygilar.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Lonely_Trader Yazıyı Oku
    şu an temettü den sonra 15 mayıstan sonra 10.23 tl fiyatta olacak senet , seneye 1.5 tl temettü açıklayabileceğini düşündüğümde bugünkü fiyatıyla %14.66 getirisi olan başka bir örnek neredeyse yok borsamızda....

---------------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir......
    Size bir tüyo vereyim kararı siz verin. Dgzte cuma günü 5 tl kapatti. 4.23 dolar kuruna göre şuanda 5.71 tl çağrı fiyatı var. Rekabet kurulundan onay gelmek üzere. Onay geldikten sonra maksimim 2 ay içerisinde cagri yapılacak. Dolar kurunun her artişı çağrı fiyatını yukarı çekecek. Şuanda %14 iskontolu. Maksimum 3 aya en az %10 garantisi var. (Dolar kuru 4.05 e göre ) %20 olmaması icin sebep yok.
    Karar sizin.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Size bir tüyo vereyim kararı siz verin. Dgzte cuma günü 5 tl kapatti. 4.23 dolar kuruna göre şuanda 5.71 tl çağrı fiyatı var. Rekabet kurulundan onay gelmek üzere. Onay geldikten sonra maksimim 2 ay içerisinde cagri yapılacak. Dolar kurunun her artişı çağrı fiyatını yukarı çekecek. Şuanda %14 iskontolu. Maksimum 3 aya en az %10 garantisi var. (Dolar kuru 4.05 e göre ) %20 olmaması icin sebep yok.
    Karar sizin.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tavsiyelerin için teşekkürler , biz vesbeciyiz Böyle belirsiz piyasalarda macera aramıcam .... Yani olurya gider şirket derki doları şu kurdan fiksleyelim falan filan... elimizde patlar matlar yani şu an mayısta yatırımların meyvasını yemeye başlayacağız , üstüne bir yeni yatırım daha geliyor ,bunları yaparken , temettülerimizi alıyoruz , üstüne büyüyoruz..... TL değer kaybıda yine bize kar olarak dönecek .... Bu senet en az 16-20 tl olmalı , bu spek yada patron , er yada geç bu fiyatı bize gösterecek mike mike !!!!!!

----------------------------------------
    yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bu arada patron gördünmü bizler şirkete güvenen KY larız , dayanışma ve birlik içinde yarınlarımızı Vesbe de bekliyoruz , bizleri mahçup etme :P

Sayfa 202/881 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •