Sayfa 202/359 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Umarım açıklamaistendiğinde zamanında kap atmayı becerirler bu sefer
    bence herhangi bir açıklama istemeyecekler...çünkü zaten gelen tıkla gelsin haberi sayesinde bu hareketini yapıyor...görünen köy klavuz istemez...nedeni bellidir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Çin pazarının telafuzu bile gerçekten heyecan verici.

3. E hani greenx ile ilgili bisey demiyolar kasim bitecek

4.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    E hani greenx ile ilgili bisey demiyolar kasim bitecek
    Bizim canımızın istediği zaman değil kendi canları istediği zaman yapacaklarını hepimiz biliyoruz. Birde kasımın daha ortasını yeni geçtik. Telaşa mahal yok vakit var

5.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    E hani greenx ile ilgili bisey demiyolar kasim bitecek
    no panik...relax...) green x bambaşka bir dünya...atatpnin kredibilitesini tavana vuracak...düşünsenize türkiyede bu işi yapabilen tek yazılım şirketi sizsiniz...dünyada da 3-5 şirketten birisiniz...2024 yılının sonlarında da dünyada başka pazarlarda da bu işi yapacak...tam bir global oyuncu olacak...

bu durum atatp ye çok güzel kapılar açacak...2023 yılı son çeyrek ve 2024 yılı tüm bilançoları çok güzel olacak...Çin pazarı büyük...orada kök salıp büyümek büyük iş...her babayiğit bunu yapamaz...teknolojinin merkezi olmaya başlayan bir ÇİN e teknoloji satmak büyük iş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Bizim canımızın istediği zaman değil kendi canları istediği zaman yapacaklarını hepimiz biliyoruz. Birde kasımın daha ortasını yeni geçtik. Telaşa mahal yok vakit var
    Canim kasim istedigi icin degil de sanki bu aralar lansman yapilacakti diye hatirliyorum. Faaliyet raporunda greenX bahsi gecmiyor ama yatirimci sunumunda 4C deniyor, bekleyelim bakalim az daha.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    no panik...relax...) green x bambaşka bir dünya...atatpnin kredibilitesini tavana vuracak...düşünsenize türkiyede bu işi yapabilen tek yazılım şirketi sizsiniz...dünyada da 3-5 şirketten birisiniz...2024 yılının sonlarında da dünyada başka pazarlarda da bu işi yapacak...tam bir global oyuncu olacak...

bu durum atatp ye çok güzel kapılar açacak...2023 yılı son çeyrek ve 2024 yılı tüm bilançoları çok güzel olacak...Çin pazarı büyük...orada kök salıp büyümek büyük iş...her babayiğit bunu yapamaz...teknolojinin merkezi olmaya başlayan bir ÇİN e teknoloji satmak büyük iş...
    Merakla bekliyorum piyasa nasil tepki verecek

8. ÇİN teknolojide çok ileride...telekominasyonda zaten dünyada bir numara olmuşlar...elektrikli otomobillerde ,yenilenebilir enerjide de bir numara olmuşlar..huwaii ,şahomi ve daha adını hatırlamadığım bir çok teknoloji şirketleri var...çin gerçekten de bir dev..işte böyle bir pazara hitap etmek çok önemli...bu yüzden de 2024 yılı çok daha güzel geçecek atatpnin..

Sayfa 202/359 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •