Sayfa 202/774 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Global aldı,gedikten verdi.
    Bunlar doğum sancıları... doğacak çocuk elbette

2. İnvesting. com forumundan HDFGS hisse senedi için bir yatırımcının yazdıkları :

(Net karı yüzde 558 artmıs

Zıplarsa çok zıplar fakat milletin sinir uçlarına çok gidiyor. Bu kadar kar açıklayıp bu kadar ters tepki veren başka
    bir kağıt varmıdır onu da bilmiyorum? 20 yıldır borsanın az-çok içindeyim böyle ilginç kağıt görmedim. Patron kağıt
    alınca, gideceği yerde geri basıyor spek. Artık herşeye alıştırdı bizi. Bekleyip göreceğiz. Görelim mevla neyler,
    neylerse güzel eyler. Ytd diye belirtelim

PATRON, SPEK ve bilanço. ders alınması gereken güzel bir örnek diye düşünüyorum.

Allah tan en son 1.77 den aldıklarımı 1.75 den geri satmıştım. İkaz sonucu. şu an fiyatı 1.13 gibi.

3. PATRON, SPEK ve bilanço. ders alınması gereken güzel bir örnek diye düşünüyorum.

evet haklisiniz.safkar yeni oldugu icin henuz bir hikayesi yok.bu uclunun nasil tepki verecegini ben anlamis degilim.bir fikri olan varsa paylassin derim.herkese selam

4. Sayın Kemal41 SAFKR de manipülatif işlem yapan spek olduğuna sanmıyorum. Bu tür kağıtlarda patron izin vermedikçe hiç bir spek at koşturamaz. Benim bu zamana kadar edindiğim tecrübe bu. Zamanı gelince kağıdın iyi pirim yapacağına ben şahsen inanıyorum. O nedenle az miktar yeni alış yaptım. 1.60 lara gelirsede alımı çoğaltacağım. Ekrana çok bağımlı olmamak gerek diye düşünüyorum. zira yıpratıyor. saygılar

5. İhlasda ben tam bir sene uzak kaldım kağıt takip etmekten. haftada bir giderek ayda bir bakmaya başlamıştım. diğer türlü günlük yaşantımı olumsuz yönde çok etkilemişti. Allahın lütfu ODTÜ de okuyan oğlum çok destek olmuştu moral yönden o günlerde.

6. en kotusu sanirim aylarca bekleyip satinca hissenin yukselmesi.o yuzden bu surecte sakin kalip ogrendigimiz ve paylasabilecegimiz bilgi belge grafik ne varsa paylasmaya calismak.zaten burada yazan
    Sn dandanakan1453 Sn grand2023 Sn sirus ve benden baska kimse kalmadi.sn emilgudea da yorumda atmiyor haklida biraz .yorumluktan ziyade isimiz Allah'a kaldi.
    Allah'in İzni ile tekkeyi bekliyoruz corbayi da icecegiz insallah.

7. Bak zavallı. Uzun zamandır bakmıyordum ama yine elliotçunun şakşaklığını yapıp sana gerçeği söyleyen dosta saldırmışsın. Arada beni de hatırlamışsın. Açıkça yazmışsın da nasıl zararda olduğunu. Ama sende bu biat zihniyeti oldukça daha da çok kaybedeceksin. Arkadaşlar yazmış. Kağıtta özel spek yok. Olucak ama şimdi değil. Elliot vs bizim borsada işlemez. Adam sanal alemde uçuyor. Tamamen sallıyor. Birkere biliyor olsa bu sığ kağıtta işi ne. Birde çocuk okutuyormuş vs miş duygu sömürüsü. Arkadaş yazık etme. İnsanları sana birşeyler diyor sen saplanmışsın bir saçmalığa. Hadi sen anlamıyorsun anladım ama çoluğunun çocuğunun hakkını yedirme bari yazık. Şimdi yine bisürü yazarsın sen. Ama bir bilsen bizlerin bakış açısından o yazıların ne komik kalıyor. Dayanamadım son bir kez yapma etme yazık diyim dedim. Bunu da anlamazsan yapacak birşey yok. Bu kağıt aklının alamayacağı yerlere gidecek ama sen satmış ve arkasından bakıyor olacaksın. Muhtemelen başkabir hissede böyle bir adamın peşine takılmış şekilde.

8. 12 aylık kârının çok iyi geleceğini düşünüyorum,adese gibi bir fırtına koparması beklentim...

Sayfa 202/774 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •