Onemli Gunler Banner
Sayfa 202/654 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Cigerci laflar ciğerine nasıl bi oturduysa artık o günden beri kagit düşsün diye dua etmişin demek..

Yukardan bu kısmını sattık şimdi yerine koyuyoruz... Geyet güzel gidiyor Hersey...

Benden yana sıkıntı yok..

Senin işin de zor... Her gun ekrana bakıp kagit düşsede foruma yazacam diye bekle allah bekle..

Ben ciğer ziyafetine devam ediyorum... Allah çıkarandan da düşüründende razı olsun...

2. valla ciğerci arkadaş da almış ise seviniriz...ciğerci arkadaş sonunda muradına erdi gibi...durdonun buralara düşeceğine pek ihtimal vermiyordum ama endeksin halini görüyorsunuz...bu sert satışta çok güzel alış yerlerine indi durdo...bilsem bir gün daha sabrederdim... ama sorun olmaz bence...hepimiz kazanacağız bu hisseden...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. aldın aldım hen de son kuruşuna kadar
    kral denizci gibi

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    aldın aldım hen de son kuruşuna kadar
    kral denizci gibi
    Ben son kuruşa kadar almadım...

Ayrıca asagidan verdiğini yukardan aldin🤣

5.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    aldın aldım hen de son kuruşuna kadar
    kral denizci gibi
    hakket kaç lot alabildin dostum ?? sorması ayıp değilse tabi
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. galiba londrada tl satıp dolar alan yabancıya merkez bankası tl satmayınca vede gecelik tl de faiz %300 lere çıkınca ,yabancı tl ye sıkıştı...o yüzden de ellerindeki hisseleri kelepir fiyatlarına satıp tl yi yerine koymaya çalışıyorlar...

tayip erdoğan doları spükülatif yükseltenlere ders verecez demişti..galiba o ders bu derstir... yabancılar artık istedikleri gibi doları çıkarıp satış yapamayacaklar...seçimden sonra doların daha da gevşeme ihtimali var...

7. londrada swamp faizleri %1200 oldu haberi verildi biraz önce bana...galiba tl yi satanlar ne yapıp edip satıklarını yerine koymak zorunda..bunun için de açıkları olanlar mecburiyetten hisse satıyorlar...dikkat ederseniz yabancıların ağırlıkta olduğu hisseler çok düşmüş bu gün...

8. endeks %6,3 düşerek yerle bir olmuş...ama dolar henüz 10 gün önceki fiyatı olan 5,42 de...bu dolar inecek görünüyor..

Sayfa 202/654 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •