Sayfa 203/300 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 28 aralık kap açıklamasında belirtmişler tahsisli olacak nitelikli yatırımcı yok ibarede

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İşletmenizin paraya ihtiyacı var, siz olsanız;
    1. Tahsisli bedelli yaparak kimseye satmadan altı ay boyunca cebinize girmeyecek hisseyi (birde altı ay sonra kaç lira olacağı belli değil) alıp beklermisiniz?
    2. Yoksa bir liradan satarak şirketin ihtiyacı olan parayı hemen alır mısınız?

Bir mantıkla hissenin geleceğini çözmeye çalışıyorum. Ben olsam, ihtiyacım olanı hemen alırım, yatırımları yaparım.

Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    28 aralık kap açıklamasında belirtmişler tahsisli olacak nitelikli yatırımcı yok ibarede

Berkay bey
    Açıklamada diyorki yerli ve yabancı kurumsal yatırımcılar ve bireysel yatırımcılar.
    Kurumsal yatırımcı demesi nitelikli yatirimcidir ayrıca belli tutarı aşan bireysel yatırımcı alımında nitelikli yatırımcıya satilmis demektir.
    28.12.2017 tarihli açıklamada

4. SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tahsisli mi nitelikli yatırımcı mi diye soruluyor en sonunda tahsisli olarak denip gönderilmiş

Berkay bey
    Bu artırımı 10 gün içerisinde bitirme zorunluluğu varmı yoksa benim yanlış biliyorum
    Etiler gıda aynı durumda geçen hafta onaylanmıştır cuma günü raci kurumla anlaşarak borsa İstanbul'a müracaat etti birkaç gün sonrada işlem gerçekleşir.
    Bizimki bakalım ne zaman basvuracak

7. Tam olarak bende bilmiyorum

2 şık var.
    1-Şirket ya bir "maden"buldu (madenden kastım,yeni işler) ki bunu bir an önce basın toplantısı yapıp açıklamalı ki tahsisliyi gerçekleştirebilsin,yani şirket bir devrim yapmalı,tahsisli paraları ile ne yapacağını açıklamalı.
    2-Ya da bu bir üçkağıt işi.
    10 gün içinde belli olur.

Mevcut hali ile bu işler zor
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 203/300 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •