Onemli Gunler Banner
Sayfa 203/371 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2965 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by barisg Yazıyı Oku
    5 yıldır Çelebi hissedarıyım. Hiç satmadım. Sanırım 4 yıldır temettü alıyorum, ana para olarak yaptırdığım tüm meblağ temettü olarak bana geri döndü. Hisseyi taşıma bedeli bana 0 TL diyebilirim.

Maliyetim de 5 yıl içinde ciddi miktarda düştü. Sabrımız varsa, hisse senedi sahipleri yatırımcı dostu ise, her şekilde kazanabiliyoruz. Uzun vadeli yatırımı tavsiye ederim.
    NASIL BİR HESAP YAPTINIZ ANLAMADIM DARBEDE HİSSE 19-23 ARASI İDİ PGSUS VE TAVH 11 CİVARİ THYAO 4,90 Bİ BAKIN İSTERSENİZ USD KUR 2.88 İDİ, PGASUS % 250 CİVARİ THYAO %300 CİVARİ çelebi 2 yılda % 50 civarı ,,darbeden önceki yılda 33 seviyelerinde ve endeks 75.000 civari YANI KISACASI BİR ŞEY VERMEMİŞ ,,HAVACILIK SEKTÖRÜNÜN EN KÖTÜSÜ,, BU ARADA TEMETTÜ GÜME GİTTİ 38.44 AÇTIKTAN SONRA %10 GERİ GELDİ TEKRAR DİP 35 ALTI OLDU ,,, YILLAR HİÇ BİR ŞEY KATMAMIŞ NE YAZIK Kİ ,,,BİR BEDELSİZ SERMAYE ARTTIRIMI LAZIM BU HİSSEYE AMA ODA UFUKTA GÖZÜKMÜYOR HAVACILIK SEKTÖRÜ BU YIL REKORLARA GEBE DE ÇELEBİ'YE BİÇİLEN KAFTAN 51.000 TL BU ÇELİMSİZ SANMIYORUM MİLLETİ GÜLDÜRSÜN,

2.  Alıntı Originally Posted by husman Yazıyı Oku
    NASIL BİR HESAP YAPTINIZ ANLAMADIM DARBEDE HİSSE 19-23 ARASI İDİ PGSUS VE TAVH 11 CİVARİ THYAO 4,90 Bİ BAKIN İSTERSENİZ USD KUR 2.88 İDİ, PGASUS % 250 CİVARİ THYAO %300 CİVARİ çelebi 2 yılda % 50 civarı ,,darbeden önceki yılda 33 seviyelerinde ve endeks 75.000 civari YANI KISACASI BİR ŞEY VERMEMİŞ ,,HAVACILIK SEKTÖRÜNÜN EN KÖTÜSÜ,, BU ARADA TEMETTÜ GÜME GİTTİ 38.44 AÇTIKTAN SONRA %10 GERİ GELDİ TEKRAR DİP 35 ALTI OLDU ,,, YILLAR HİÇ BİR ŞEY KATMAMIŞ NE YAZIK Kİ ,,,BİR BEDELSİZ SERMAYE ARTTIRIMI LAZIM BU HİSSEYE AMA ODA UFUKTA GÖZÜKMÜYOR HAVACILIK SEKTÖRÜ BU YIL REKORLARA GEBE DE ÇELEBİ'YE BİÇİLEN KAFTAN 51.000 TL BU ÇELİMSİZ SANMIYORUM MİLLETİ GÜLDÜRSÜN,
    Hisse verdiği temettü ile 5 yılda neredeyse 0 TL maliyete geldi dedim. Her sene 7-8000 TL temettü alsanız 5 yılda 40.000 TL temettü geliri eder.

3.  Alıntı Originally Posted by barisg Yazıyı Oku
    Hisse verdiği temettü ile 5 yılda neredeyse 0 TL maliyete geldi dedim. Her sene 7-8000 TL temettü alsanız 5 yılda 40.000 TL temettü geliri eder.
    Yıllık FAİZ ŞU AN %14 CİVARI BİRDE ÖYLE DÜŞÜN YILLIK FAİZİN YARISINI BİLE ANCA ALIRSIN,,HİSSE DEĞER KAZANMAZ İSE YERİNDE SAYAR İSE BİR ANLAMI OLMAZ ALDIĞINIZ TEMETTÜNÜN REEL DE ZARAR EDERSİNİZ..

4. %-5 gitti bile bazen inatlaşmamak lazım olmadı mı olmuyor piyasa berbat zaten çelebi pimpirikli en önde dökülmeye başladı, işte böyle 6 ayda alır bir günde verir,,,şimdi herkes kafasına vuruyor 40'tan neden satmadık diye ,,,bu gudumsuz 3 verdi 10 geri aldı ,,,

5. Paraşütsüz düşüyor maşallah bir hafta önce 40.80'i gören çelebi,, 86 milyon net kar dağıt piyasa değerin hala 800 milyon olsun emsali yoktur bist'te çelebioğulları para kazanmasını biliyor ama şirketlerini pazarlamasıni bilmiyorlar acizler,,müstehak bize bu mal hayatta 50-60 'li seviyeleri göremez bu kadar düzenbaz varken hissede..ben umudumu yitirdim.. 1 kaç güne gene 4-5 yıl öncesine döner belli ,,,küçük yatırımıcısını iyi düdüklediler .... endeks aynı gene %-5 yakın eksi ÇELEBİOĞULLARI görüyormu acaba ??

6. ihale haberine de tepki vermedi ceset...

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by financier Yazıyı Oku
    ihale haberine de tepki vermedi ceset...

EVA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasıl vermedi İHALE BİZDE KALDI YA BU OLUMLU HABERE %3.5 DÜŞEREK TEPKİ VERDİ ENDEKS BİRAZDAN ARTIYA GEÇECEK %0.2 KADAR TOPARLANDI,, NAFİLE ÇELEBİOĞULLARI İHALE HABERİYLE GÜNÜ KURTARMAYA ÇALIŞTI LAKİN SAMİMİYETLERİ KİMSEYE İNANDIRICI GELMEDİ çünkü değiller ..YAZIKLAR OLSUN BUNLARA Kİ YILLARDIR SÜRÜNÜYORLAR İŞ YAPMALARINA RAĞMEN..

8. nasıl boktan bi hissesin sen celebi tahtanın alıcısı yok spek kndi alıp kendi satıyorr makineye bağlamışş yine yanılttı bizi sabır taşı yaptı bizzii a aa....aa ...a m k hissessii çıldırmamak elde değil

Sayfa 203/371 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •