Sayfa 203/963 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7703 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Teknik ne gösteriyor peki arkadaşlar şuan destek direnç bakımından

2. Arkadaslar biz boyle iyiyiz bir rus atasozu derki nerde cokluk orda b..luk

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AYDAN DAHA TUHAF OLAN TÜRKİYE...
    Gönderi
    618
     Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tüm herkese bol kazançlar dilerim. Şunu öğrenmek istiyorum. 3 aydır bu foruma Sayın KUZEYs başta olmak üzere yazıyoruz. Hisse o zamanlar 3ün altındaydı bizi dinleyip bu hisseyi alan arkadaş var mı merak ediyorum. Çünkü sürekli yazan 10 kişi yokuz. Eğer üç beş kuruş kazandırdığımızı öğrenirsem mutlu olacağım
    ben, siz ve kuzeys başta olmak üzere 2.76 5000 lot ile girdim sonra, ağırlığı arttırdım. Şimdi maliyet 3.20 oldu teşekkürler......
    beni dinleyen çevremdeki arkadaşlarda aldı , kazandı ve bekliyor...
    hepimiz siz değerli yorumculara çok teşekkür ediyoruz
    ayrıca bu forum gerçekten kaliteli....
    KUMARI OYNATAN KAZANIR ! KAZANMANIN ANAHTARI iSE MASADAN ZAMANINDA KALKMAKTADIR

4.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tüm herkese bol kazançlar dilerim. Şunu öğrenmek istiyorum. 3 aydır bu foruma Sayın KUZEYs başta olmak üzere yazıyoruz. Hisse o zamanlar 3ün altındaydı bizi dinleyip bu hisseyi alan arkadaş var mı merak ediyorum. Çünkü sürekli yazan 10 kişi yokuz. Eğer üç beş kuruş kazandırdığımızı öğrenirsem mutlu olacağım
    Ben sn kuzey s sayesinde hem kront aldim sonrada kelebek ve hangi forumlarda yazdigini arastirarak buldum dogtad aldigini kendisi gercekten bizim gibi ky.lar icin caba ve emek harcayan bi ustadimizdir ben artik hisse aramiyorum sadece kuzeys in hangi topige yazdigini takip ediyorum asla y.t.d

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Selamunaleykum dostlar.artik bende aranızdayım. Herkese bol kazançlar

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Selamunaleykum dostlar. Artık bende aranızdayım. Herkese bol kazançlar

GT-I9301Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bende de benzer bir süreç oldu.
    Kront'tan tanıdığımız Sn. Kuzeys'in burada olduğunu görünce Doğtaş bilançosunu inceledim. Normalde zararda olan kağıda girmem. Kendisine özelden de fikir danıştım. Tereddütlerimi ortadan kaldırdı sağolsun.
    Hakkını ödeyemeyiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Ben hissenin agresif olduğu ilk zamanlar da yani 2.2x lerde iken alsam mi diyordum diğer kağıtlardan zararım bu kağıt ta çıkar mı diye düşündüm ama asansör misali in çık yaptığı için korktum sonra geri çıkışları ni görünce 2.5x ilk g geldiği zaman ya herro ya merro deyip zarar çıkarsa bu kağıt ta çıkar dedim az araştırma ile girdim sonra 3.16 dedi ve geri 2.52 ye geldi arada al sat yapmaya kalktim zarar yazdı o sıralar değerli arkadaşlarin aramıza katılması ile bilgi birikimlerini paylaşıp moral depolama ları ile hissede hala devam ediyoruz ve inş. hep beraber daha güzel günler göreceğiz.Ytd.

Sayfa 203/963 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •