Sayfa 203/563 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. 6.20 den de ben hatri sayılır miktar ekledim r.Satanlara teşekkürler. 6 altına inerse tekrar alirim.

yarin muhtemelen hisseyi taban acmasi lazim.

yoksa alinan ruchanlar hisseye cevrilip cakilabilir. zannetmem yemez bu anadolu cocugu bunu !!!

yani sahsen ben bile dusunuyorum su an ruchanlari hisseye cevirip satmayi

bugun hisseyi yukari surmesi bosuna degil

yatırım tavsiyesi değildir

3. Rüçhanları hisseye çevirmekten kastınız nedir? Nasıl bir işlem yapılacak? Rüçhan satıp hisse alarak mı?
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    yarin muhtemelen hisseyi taban acmasi lazim.

yoksa alinan ruchanlar hisseye cevrilip cakilabilir. zannetmem yemez bu anadolu cocugu bunu !!!

yani sahsen ben bile dusunuyorum su an ruchanlari hisseye cevirip satmayi

bugun hisseyi yukari surmesi bosuna degil

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. 1 hafta uzun bir süre; aynı odada kırk tilkiyi kuyruğunu birbirine değdirmeden gezdiren adamlar bunlar. Prosedürü ve dönen çakallıkları bilmeyen bulaşmasın, sermayeyi Muratçığımın cüzdanına koyarsınız haberiniz bile olmaz.

bugun aldiginiz ruchanlari hemen hisseye cevirin araci kurumunuzun muhasebesi ile gorusup yarin satin baabinda
     Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Rüçhanları hisseye çevirmekten kastınız nedir? Nasıl bir işlem yapılacak? Rüçhan satıp hisse alarak mı?

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bugun aldiginiz ruchanlari hemen hisseye cevirin araci kurumunuzun muhasebesi ile gorusup yarin satin baabinda

Genel bilgi amacıyla yaziyorum.ilk 2 isgunu ruchanlari hisseye ceviremezsiniz.o yüzden arbitraj imkanı yüksek olur.en erken Perşembe günü yapabilirsiniz.yarin aradaki bu fark bı miktar kapanır Perşembe gün içinde ancak %1-2arbitraj şeklinde ilerler.

7. Arkadaşlar,bilgisizliğimi mazur görün.Bir ay önce GLYRH almıştım sonra hiç takip edemedim.Bölüneceğini de bilmiyordum.Tesadüfen bankadaki yatırım hesabıma baktığım da, ana lotum kadar, rüçhanları da ayrıca gördüm.Bu rüçhanları şu andaki fiyatı üzerinden( Şu anda fiyatı 7.49 gözüküyor), hemen satabilir miyim?Veya nasıl bir yol takip etmem lazım?Bu konuda beni bilgilendirmenizi rica ederim.Şimdiden teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by mimas Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,bilgisizliğimi mazur görün.Bir ay önce GLYRH almıştım sonra hiç takip edemedim.Bölüneceğini de bilmiyordum.Tesadüfen bankadaki yatırım hesabıma baktığım da, ana lotum kadar, rüçhanları da ayrıca gördüm.Bu rüçhanları şu andaki fiyatı üzerinden( Şu anda fiyatı 7.49 gözüküyor), hemen satabilir miyim?Veya nasıl bir yol takip etmem lazım?Bu konuda beni bilgilendirmenizi rica ederim.Şimdiden teşekkürler.
    Satabilirsin.

İzlemen gereken bir çok yol var, mesela buradan ilave rüçhan da alabilirsin ya da ana hisse alabilirsin ya da onları da satabilirsin.

Kafana göre takıl...

Sayfa 203/563 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •