Sayfa 203/639 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. 10 günlük net satışlar:

10 günlük net alışlar:

2. Millet sınırını stresini burada birbirine sararak atıyor...

Gerçek şu onca olumlu habere rağmen yüksemeyen hisse şu ana kadar ki en önemli mevzu olan taco ve Doruk gıdadan 4.5 milyon gibi tahsilat yaptı ve bundan sonrası için hazırlanmakta olan bir plandan bahsetti buna rağmen yaprak kımıldamadı... cidden ne olmalı ki bu hisseye heyecan gelsin???

Bu durumu şöyle yorumluyorum hisse bilinen takip edilen bir hisse değil üstelik D grubunda bu yüzden bu hissenin takipçileri buna aşina olanlar yeni ky ler ciddi alım talebi ile gelmediği için bunu bilen tahta yapıcı istediği gibi at koşturuyor ne zaman transtürk tarzı sansasyonel bir haber gelir öyle gider. Diğer ihtimalerde ise ya patron tahtaya sahip çıkacak ya da spek artık yeter deyip gaza basacak üçüncü ihtimal ise çok zor olsada yeni bir babayiğit gelip buradaki sinek avcısı spegi tokatlayacak.

Ne haber ne teknik şimdilik işe yaramıyor yine diyorum el mahkum çıkaracaklar ama zamanı belli değil sabreden öfkesine yenilmeyen en azından maliyetini kurtaracak genel itibarı ile maliyet tahminen 50 _ 80 bandında bunu spek bildiği için özellikle çıkarmıyor ama inşallah yüzümüz gülecek inanıyorum...

Rabbimden duam dünya gözü ile bu hisseden kar ile ayrılmak inşallah o zaman kocamuglaliya maliyetimi elimdeki kötü ve kaça sattigimi yazacağım...

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    10 günlük net satışlar:

10 günlük net alışlar:
    Alıcı işbankası. Yapı kredi müdahil olmamış...

Hocam sizin son bir ay bu hissede kalmam için diye mesajınız vardı hala aynı düşüncede mısınız???

2 mayıs da beyannamenin önemi var mı?

Bunların bahsettiği gayrimenkullerin değeri ve fiziki yeri hakkında bilginiz var mı?

Nasıl bir proje yapacaklar ki 200 milyon tahsil edilecek???

Geleceğe dair beklentileriniz neler???

4.5 milyonluk tahsilatın 2.ceyrek bilançoya etkisi ne olur sizce? Kar gözükür mü???

Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler

4. 2016 kurumlar beyanının hiçbir önemi yok dostum.
    Doruk ve Taco'nun toplam 60 milyon duran varlığı vardı geçen sene.
    4,5 milyon tahsilatla ilişkili alacak azalırken,banka o tutarda artacak;herhangi bir kâr/zarar unsuru bulunmuyor.Aktif hesaplar arası yer değiştirme yani.
    Bir taraftan proje devam ederken,Doruk ve Taco'dan peyderpey ödeme yapılacak.
    Ana pazara geçiş başvurusunu bekleyeceğim ama ilave hisse alımı yapmamaya karar verdim.

5.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    2016 kurumlar beyanının hiçbir önemi yok dostum.
    4,5 milyon tahsilatla ilişkili alacak azalırken,banka o tutarda artacak;herhangi bir kâr/zarar unsuru bulunmuyor.Aktif hesaplar arası yer değiştirme yani.
    Ana pazara geçiş başvurusunu bekleyeceğim ama ilave hisse alımı yapmamaya karar verdim.
    Benim tahminim o ki bunlar daha en az 6 ay daha burada tutacak hisseyi çünkü patronun hisse ile zerre ilgisi yok bu iş spegin işine gelir aramızdan ayrılanların lotlarının yarısını toplaysa bir yılda 35 maliyetle 1 milyon lot eder oh miss olan bizlere olacak gibi...

6.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    2016 kurumlar beyanının hiçbir önemi yok dostum.
    2017/1 donem kur farkı hesaplamazlarsa satışlar artıp maliyet ve giderleri dizginlediler ve faaliyet kari ve dip te azda kar aciklayabilirler se ve bunu mevcut haberin uzantıları ile destekler ve ana pazara dönüş başvurusu ile taçlandirirlarsa o zaman hisse hareket eder mayis sonlarını bulur belki.... Bu beklentilerin hepside gerçekleşmesi ağırlıklı muhtemel beklentiler degilmi ? Sizce de ?

7.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Bugün ki 50.000 garantibank alış benim di... Ben tahtadan sunu anlıyorum... Silip supurecek kuvvetli alici yok olunca da 400.000 lot oluyor birden 0.33 den alana 40-50 veririm eksilen satışı 100 e tamamlarim daralıp satan olursa 0.32 de ve aşağısında almaya hazırım... Yüklü alış yazana yüklü satış yazarım... Satış alisa kendi yazarak sisiririm.... son 10 günde İSBANK ve garanti alımları benim alışlar... Bu oyunu bozacak birisi gelinceye kadar bu boyle gidecek anlaşılan....

8.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    2017/1 donem kur farkı hesaplamazlarsa satışlar artıp maliyet ve giderleri dizginlediler ve faaliyet kari ve dip te azda kar aciklayabilirler se ve bunu mevcut haberin uzantıları ile destekler ve ana pazara dönüş başvurusu ile taçlandirirlarsa o zaman hisse hareket eder mayis sonlarını bulur belki.... Bu beklentilerin hepside gerçekleşmesi ağırlıklı muhtemel beklentiler degilmi ? Sizce de ?
    Gayet güzel.Mali müşavirsiniz sanırım.
    Kur değerlemesini 6 ve 12.aylarda yapmaları muhtemel.Bu durumda ilk çeyrek beklentim 7 milyon zarardan 1 milyona düşer.Daha düşük satış iskontosu,doğru maliyetle kâr bile gösterilebilir.Serdal Bey'in iki dudağının arasında.Yalnız 3 aylıkta kur değerlemesi olursa,kaçınılmaz zarar yazacağız.

Ana pazara geçiş başvurusunu kısa vadede bekliyorum.Nakit ihtiyacı var,resmi kurum ödemeleri dahi aksamaya başladı.8 milyon hisseyi iyi bir fiyattan arz etmek için,başvuruyu yapmak zorundalar;6 ay sonra faiz ödemeleri başlayacak.

Sayfa 203/639 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •