Sayfa 203/459 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Niye 60 a kadar beklemis insanlar bu yuzden ...Yapilandirilan banka once Allaha sonra Cunhurbaskinina baglanmis Bunu arac kiralama ile bjk ile karsilastiran arkadaslar var ...Bahsettiginiz iki sirkette batik biliyorsunuz dimi? Neyse bu isbankasinin ve sisecamin hisselerinin nereye aktarilacagini artik siz bulursunuz teknikci arkadaslar...

2. Psikolog ben bu hisseyi isatr ve turevlerine benzetiyorum. Akibetleri ayni olur mu sence?

3.  Alıntı Originally Posted by zirrrzop Yazıyı Oku
    Psikolog ben bu hisseyi isatr ve turevlerine benzetiyorum. Akibetleri ayni olur mu sence?
    Ben hisse konusunda şu fiyats gelecek diyemem bu arz talep ve speklere baglidir.Turkiye de hangi hisse gercek degerinde ? Koskoca Petkim 5 lerde dolasiyor olacak is mi ? Ama az biraz ciktiginda kafasina tokmakla vuruluyor bu ulkede...Halkin gozunu korkuttuyorlsr bu hissede ne zaman ky bu hissede kazanmaya baslado kafasina vurdular neymis defter degeri dusukmus gapsiz cikmismis...Cumhuriyet tarihinin en onemli bankssi konumunda ben demiyorum kanun diyor bunu...1000 tl de olursa kimse bireey diyeme 10 tl olursada birsey diyemez burasi Turkiye...Benim karsi ciktigim sey karalama kampanyasi ve hissenin dgersiz gosterilmesi.Kanun gectigini unutup garanti bile 7 lira diyor adam.Kanundna once ok kanundan sonra Garantiyle karsilastirman bile senin cahilligini ortaya koyuyor.Sadece ky uzerinde oyun oynuyorlar.Borsada sabirli olan her zmssb kazanacaktir....Herkes sabredecegi yeri kendisi belirlesin..

4. ortalık karışacak gibi!!!...

Aldigini %2-3'e basacak tipler girmeye basladi artik.

6. bende 15,50 öylesine 500 koyup ortalama düşüreyim dedim yazmamla birlikte elime verdiler

7. 15.80 den çiz artık depo doldu

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 203/459 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •