Sayfa 203/397 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 3170 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. İyi hisselerin başında birer zebellah varya...

2. bugün alanları dökecekler... adamlar her fırsatı değerlendiriyor...brüt takası bile...

Tekrar aynı senaryo işliyor bravo yavaş yavaş sal aşağıya aslında burada çok paran olacak tahta yapıcı ile oynayacaksın

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Pik Yazıyı Oku
    İyi hisselerin başında birer zebellah varya...
    Malesef birakmiyorlar benim icin supriz yok....ederini bilmesem satarim...bu sekilde satip ciktigimda hep pisman oldum....min.20 tl ederi olan hisseyi 12 tl den gelde sat...satarsin bir bakmissin belirledigin hedefide gecmis...biraktim artik kendi haline...

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Malesef birakmiyorlar benim icin supriz yok....ederini bilmesem satarim...bu sekilde satip ciktigimda hep pisman oldum....min.20 tl ederi olan hisseyi 12 tl den gelde sat...satarsin bir bakmissin belirledigin hedefide gecmis...biraktim artik kendi haline...
    İnsanın bıkma anını hesaplayan yapay zeka robotlarımı var acaba.aynı şey bendede oluyor.
    Kısaca bizim gibi insanlar taşıyıcı oluyoruz...

6. Bu haramzadelerle ugrasilmaz arkadaşlar. En iyisi işlem yapmadan beklemek.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Sayın Rex in bahsettiği konu benim de çok başıma geldi şimdi sat gitti mi sonra kendini ye bildiğin halde neden sattın
    Zaten para kazanmak zor bunları da bili bile kaçırdın mı

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bgc partnersa dikkat edin patron bunun ustunden yurutuyor kagıdı o alıma geçerse benim de hedefim olan 20 civarına gelir diye tahmin ediyorum
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 203/397 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •