Sayfa 204/670 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Yahu evet he yav he çok biliyosun hisse fiyatı herşeyi anlatıyor endeksin hala 84000 fiyatında kalmış endeks 10000 puan yükselmiş sen hala vıdı vıdı.1 ay önce endeks 94000 ken 2.90-3.10 aralığında ki hisse şimdi niye 2.48????? Satış hikayesi aynı hikaye endeks aynı endeks ....eeeee ozama. Niye 3 TL değil...vermişler ele çırpınıp dur

Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    Yahu evet he yav he çok biliyosun hisse fiyatı herşeyi anlatıyor endeksin hala 84000 fiyatında kalmış endeks 10000 puan yükselmiş sen hala vıdı vıdı.1 ay önce endeks 94000 ken 2.90-3.10 aralığında ki hisse şimdi niye 2.48????? Satış hikayesi aynı hikaye endeks aynı endeks ....eeeee ozama. Niye 3 TL değil...vermişler ele çırpınıp dur
    ben sadece ele veririm ?!!

anladin sen onu ?

fazla debelenme !? kendini yirtma yani !!! burdan sana ekmek cikmaz

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

3. aman spek abi demek oyle deme yahu yerinde saydırıyorsun bide ele vericen ha :D ha bana 1.90 dan vericen tabi hele bi endeks geri dususe gecsin yerinde sayan bu kagıdın nasıl tepetaklak asagıya yuvarlandıgını izleriz izlemekte parayla degil ya :D

Her zamanki gibi,arada bir 10,20 kademe yukarı atar,sonra yine başa döner...Bir kerede bizi şaşırt be orkide çiçeği...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. hadi buyrun cok bilmis hayek efendi kapa haber dusmus hani avm satısı icin sırada bekliyorlardı ustune birde sirket hissesi alıp kasadan 4.5 milyon euro cıkarmıslar sen hala avm satılsında kasaya para girsinde hisse cıksın diye bak dur cok biliyorsun ya kim haklı cıktı yazdıklarıyla buda benim tezlerimi destekliyor yıllardır burada ama patronların duzenbaz oldugunu daha ogrenemissin

aman spek abi demek oyle deme yahu yerinde saydırıyorsun bide ele vericen ha :D ha bana 1.90 dan vericen tabi hele bi endeks geri dususe gecsin yerinde sayan bu kagıdın nasıl tepetaklak asagıya yuvarlandıgını izleriz izlemekte parayla degil ya :D
    hakikaten borsa terminolojisinden bi haber, hasbelkader bu islere bulasmis bir insana ne diyeyim bilemiyorum ?

sadece boş yazmak (pardon yazamıyorsun da) ve insanlarin gereksiz bir bicimde mesgul etmek icin dolaniyorsun !?

hayir elinde hisse yoksa niye bu forumdasin ? 1.90' a gelince alirsin hatta yazdim bizde aliriz sonra konusuruz ?!

sen aslinda neyin pesindesin yani su srvgyo forumunda yillar oldu yaziyorum, yigin analiz yaptik, hisse gitti geldi falan filan. sen yoktun ? simdi otorite oldun bize ??! yahu varsa analizin yap, ama sende analizin a'sı yok... birak bilgiyi fikrin bile yok ?!

tkrr diyorum varsa analizin yap faydalanalim ?!

hadi buyrun cok bilmis hayek efendi kapa haber dusmus hani avm satısı icin sırada bekliyorlardı ustune birde sirket hissesi alıp kasadan 4.5 milyon euro cıkarmıslar sen hala avm satılsında kasaya para girsinde hisse cıksın diye bak dur cok biliyorsun ya kim haklı cıktı yazdıklarıyla buda benim tezlerimi destekliyor yıllardır burada ama patronların duzenbaz oldugunu daha ogrenemissin
    ben avm satilsin falan mi dedim ? Allah Allah ne zaman demisim ?? ben sana cevap verdim satilinca para sinpasin borcu odenecek dedigin icin.

biz o hikayelersen aylar once elimizi yuzumuzu yikadik. bana kalirsa avm satilmasin ? niye satilsin ki ciddi kira geliri olan bir isletme, yatirimi yapilmis euro bazinda tikir tikir para geliyor.

sen artik sapla samani ve kisileri de karistirdin ? kafani biraz topla bence !!

arti ben kimseye al da satta demem...

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/705495

Uğurlu,bereketli,bollllll kazançççlııı olsunnnn gari.......
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 204/670 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •