Sayfa 205/419 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 3350 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Sn aokan 'ı Pnsüt ve ya petun dan da hatırlıyor gibiyim,donanımlı bir arkadaş.Sn Meteor78 kardeşim de kalitesini her açıdan belli ediyor.Bu gsdho sayfası gerçekten olumlu ya da olumsuz da yazan olsun gerçekten hisse nette örnek.Şirketim olsa daha önce de yazdığım gibi çoğu arkadaşı istihdam etmeye can atardım.
    .
    Syg
    İltifatınız için çok teşekkür ederim sn gselman.Petun zamanın defansif ve temettü dağıtımı yüksek hisselerindendi. Mükemmel hafızanız için ayrıca tebrik ederim. Ben herşeyi unutuyorum bu günlerde..

Başta sayın Yalın, Epikür(Bülent Atik), bear bull(hala forumda viop sayfasında aktif) 507 ve daha adını sayamayacğım nice değerli arkadaşın katkıda bulunduğu eski hisse.net forumlarında güzel paylaşımlar olurdu.

Sizi zaten tanıtmaya gerek yok. Yılların bilgi ve birikimi ile karşımızdasınız. Bizler 2008'lerde şimdi tüm Türkiye'nin tanıdığı tüm bu arkadaşlarımızla bilançolara kafa patlatır, o zamanın koşullarında az bilgiyi -çok etmeye çalışırdık.

Rahmetli Yaşar Erdinç ekolünden geldimizden değer yatırımı ve büyüme hisseleri tabanlı bir ekol oluşturmuştuk. Temettü dağıtımı konusunda başlangıçta çok rijittik. Sonrasında kar büyümesi yeterlidir diye akademik/alaylı tartışmalar olurdu. Keyifle takip ederdik. onlarca kişi olurdu sırf bu yazılanları sıcağı sıcağına izlemek için online olan.

Güzel günlerdi. Biraz daha genç olmanın, o zaman daha bakir olan ekosistemde bilgi üretmenin zevki ve gururu birleşince -zor günler de geçirilse- dayanışma ve yardımlaşma hissi kuvvetli olurdu.

Bugünlerde çoğu şeyden keyif almaktan zorlansak da, değerli paylaşımlar yapan güzel insanlar beni ve eminim pekçoğunuzu çok mutlu ediyordur.

Son olarak, https://www.youtube.com/watch?v=KkoUP3qwvi0 42:48 GSDHOLDING forumda konuştuğumuz anomalileri sn Yunus Şahin'de perşembe akşamı dillendirmiş.

Tüm paydaşlara önce sağlık ve huzur, sonra bol kazanç dilerim.

haha buldum https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=55286
    Son düzenleme : aokan1973; 24-06-2022 saat: 02:20.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

2. Yunus Şahine Teşekkur ederiz tabi ama
    Tahtada at koşturan kendi aracı kurumu olan info. Hem alisa hem satisa milyon lot koyan tahta fiyatlamasini yapan, etki eden en bastaki araci kurum oldugunu izleyen herkes gorur.. Keşke sorabilseydik çok guzel anlatiyosun navlunu dolarida İNFO nun işlemlerine hakim olman imkansiz kendi dedigi gibi insanlarin kanayan yarasina nasil tuz basiliyor???
     Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    İltifatınız için çok teşekkür ederim sn gselman.Petun zamanın defansif ve temettü dağıtımı yüksek hisselerindendi. Mükemmel hafızanız için ayrıca tebrik ederim. Ben herşeyi unutuyorum bu günlerde..

Başta sayın Yalın, Epikür(Bülent Atik), bear bull(hala forumda viop sayfasında aktif) 507 ve daha adını sayamayacğım nice değerli arkadaşın katkıda bulunduğu eski hisse.net forumlarında güzel paylaşımlar olurdu.

Sizi zaten tanıtmaya gerek yok. Yılların bilgi ve birikimi ile karşımızdasınız. Bizler 2008'lerde şimdi tüm Türkiye'nin tanıdığı tüm bu arkadaşlarımızla bilançolara kafa patlatır, o zamanın koşullarında az bilgiyi -çok etmeye çalışırdık.

Rahmetli Yaşar Erdinç ekolünden geldimizden değer yatırımı ve büyüme hisseleri tabanlı bir ekol oluşturmuştuk. Temettü dağıtımı konusunda başlangıçta çok rijittik. Sonrasında kar büyümesi yeterlidir diye akademik/alaylı tartışmalar olurdu. Keyifle takip ederdik. onlarca kişi olurdu sırf bu yazılanları sıcağı sıcağına izlemek için online olan.

Güzel günlerdi. Biraz daha genç olmanın, o zaman daha bakir olan ekosistemde bilgi üretmenin zevki ve gururu birleşince -zor günler de geçirilse- dayanışma ve yardımlaşma hissi kuvvetli olurdu.

Bugünlerde çoğu şeyden keyif almaktan zorlansak da, değerli paylaşımlar yapan güzel insanlar beni ve eminim pekçoğunuzu çok mutlu ediyordur.

Son olarak, https://www.youtube.com/watch?v=KkoUP3qwvi0 42:48 GSDHOLDING forumda konuştuğumuz anomalileri sn Yunus Şahin'de perşembe akşamı dillendirmiş.

Tüm paydaşlara önce sağlık ve huzur, sonra bol kazanç dilerim.

haha buldum https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=55286
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1. Dk başladi INFO. 09u baskiliyor.. Bakmissin 2-3 kademe asadan yerine koymus. Yada almis yukardan vermis bidaha almis vb. Trade serbes kime ne diyen varsa Fiyatlamayi etkileyen islemler Suç. Baskila geleni kacir atlayana ver VB.
    Fiyata direk etki eden bir akilla yapilan islemler.

4. Kafanizi Şisirdim ama 09 satan Info 08 Alan Info.. calisanlarida youtubeda anlatsin yok navlun yok resesyon
    Screenshot_20220624-101106_Samsung%20capture.jpg

5.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Kafanizi Şisirdim ama 09 satan Info 08 Alan Info.. calisanlarida youtubeda anlatsin yok navlun yok resesyon
    Screenshot_20220624-101106_Samsung%20capture.jpg

Info yatirimin 50.000 uzerinde musterisi var. Bu islemleri yapan o 50.000 musterileriden bir kac tanesi olamazmı yani.
    Boyle sığ yorumlar yapmayin lutfen.

Sizin mantiginizla borsada ki tüm işlemleri araci kurumlarin kendileri yapiyor, musteriler hiç islem yapmıyor yani.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Olamaz. Hayatin akışına aykırı. Hergun bu işlemleri tesadufen farkli kisilerin yaptigina inanacak kadar siğ yorumlarim sizden sığ olmasın.

7. Bank Of Amricaninda 1milyar musterisi var ama bistte yaptigi işlemler tek akil olarak kabul ediliyor butun bu işin emektarlarinca. Burdada fiyata direkt etki eden bir akilla yapildigini dusundugumu soyledim INFO araci kurum kullanicisiyla. Sığ yorumlarimla..

8. Her iki yoruma da saygılıyım ama ben görüş olarak sn memo arkadaşıma daha yakınım.Ttahtayı saniyesine izliyorum ve şu ana dek 865.000 lot 4.10 aortla satmış info.Burada babanız (deyim yerindeyse) benim diyo.Gerek büyük müşterileri portföyü üzerinden (başka deyimle speğin info bacağı) gerekse de info yatırımın yatırım fonu hesaplarından iyi spread yapıyor.Tahtadaki bofa zaten her senette(eskiden bist 30 dışına çıkmaz belki bist100 den büyüme odaklı karlı şirketlere kısa-orta vade yatırım yapardı) yahudi ticareti yapıyor ve gün sonunda bistten hergün en az 2-3 milyon USD çalıp götürüyor.
    .
    Sonuç olarak tahtada bıktırma ve sakal alma operasyonları devam ediyor.Burada trade yapabilen kazanıyor ve kazanır bence.
    .
    Syg
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Sayfa 205/419 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •