Sayfa 205/946 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bir tebrik de benden hem size hem kendime
    Hatırlarmısnız bilmem bu başlık da aynı sayfa da arka arkaya paylatığımız dolar/tl grafikleri vardı
    Pişti olmuştuk...
    Bundan 1,5 ay kadar önce
    İkimizde yukarı yönlü hareketin çok yakın olduğunu paylaşmıştık...
    Herkes seçim öncesinde hareket olmaz derken biz hareketin yakın olduğunu paylaşmıştık...
    İkimiz doğrusunu bildik...(tabiki pek çok diğer arkadaşımızla birlikte..)
    Tebrikler Sn Alinichev

saygılar/başarılar
    Evet cok iyi hatirliyorum. Sen benim yeni DEP planimi gordun mu peki. Gecen hafta paylasmistim

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,894
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kacsefer yapar ki günde mauritusa
    Öle deme başkan,yaşlandın diye.
    https://jabiroo.com.tr/mauritius-ada...3773/blog/gezi

'ülkemizdeki 4 milyon mülteciye de bir yerden destek gelecek diye beklemeyeceğiz. ana muhalefetin başındaki suriyelileri geri göndereceğim demişse, bolu'daki seçilmiş olan belediye başkanı "ben bunlara bir tas çorba vermem, geri gönderirim demişse" de biz onların eline bırakmadan valiliklerimiz yoluyla aynen yedirmeye içirmeye devam edeceğiz.' demis reis..
    bununla ilgili bir referandum talebi gelemez mi acaba.? halk iradesi bu konuda ne diyor bi ogrenseydik..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    'ülkemizdeki 4 milyon mülteciye de bir yerden destek gelecek diye beklemeyeceğiz. ana muhalefetin başındaki suriyelileri geri göndereceğim demişse, bolu'daki seçilmiş olan belediye başkanı "ben bunlara bir tas çorba vermem, geri gönderirim demişse" de biz onların eline bırakmadan valiliklerimiz yoluyla aynen yedirmeye içirmeye devam edeceğiz.'
    bununla ilgili bir referandum talebi gelemez mi acaba.? halk iradesi bu konuda ne diyor bi ogrenseydik..
    Yuzde 70 ile go home secenegi cikar

Bu isten en karli esad cikti. Bize 4 milyon insani kakaladi ve kendisi de iktidarini guclendirdi.

5. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    'ülkemizdeki 4 milyon mülteciye de bir yerden destek gelecek diye beklemeyeceğiz. ana muhalefetin başındaki suriyelileri geri göndereceğim demişse, bolu'daki seçilmiş olan belediye başkanı "ben bunlara bir tas çorba vermem, geri gönderirim demişse" de biz onların eline bırakmadan valiliklerimiz yoluyla aynen yedirmeye içirmeye devam edeceğiz.' demis reis..
    Ekşide biri böyle bir anket paylaşmış

https://www.strawpoll.me/13357004/r

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Yuzde 70 ile go home secenegi cikar

Bu isten en karli esad cikti. Bize 4 milyon insani kakaladi ve kendisi de iktidarini guclendirdi.

israil icin kanton bolge lazim, denize inecek hat lazim; gonderebilir mi bunlari.?
    not; buyuk resim kursuna basladim..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Dün Eminanım ve bugün de RTE Suriyeliler konusuna değindiler özellikle...

Amaçları sanki bunları Türk vatandaşı yapıp oy potansiyeli yaratmak gibi geldi bana...

Ekonomisi can çekişen Türkiye için 35 milyar DOLAR büyük para ve işsizlikte de kayıt dışı ve Türk vatandaşlarının işlerini kaybetme konusunda etkili bence...
    Bence de referandum yapılsın...Ne çıkarsa o...

8. deneme................. Mesaj gitmiyor bu başlığa
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 205/946 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •