Sayfa 205/1001 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Günaydın TÜRK MİLLETİ

Yasaklarla sonuç almak.

3Y yok etmeye gelenler bunlarda nirvana yaptı ek yüzsüzlük ve yozlaşma artı yalanlar getirdi.

Bir tek Küzey Kore var dünyada böyle olan orada da yaşayanlar halinden memnun gibi.

Burası ve Rusya az çok özgürlük ve kaliteli yaşamı gördü.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

EYT çıkmış..al sana kocaman bir kara delik daha..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. günaydınlar

Kayseri 2'nci İdare Mahkemesi, Fenerbahçe taraftarlarının deplasman tribününe alınmama kararıyla ilgili yürütmeyi durdurma kararı verdi.

Kayseri İl Güvenlik Kurulu'na 1 günlük itiraz süresi tanıdı. Mahkeme nihai kararını itiraz dilekçesini değerlendirdikten sonra verecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu adamların beynide durdu.
    Ne olacak kombinesi olan adam evde tvden mi izleyecek.
    Sanırım anadolumtakımlarındada protesto olursa diye korktular.
    Malum batmanspor ile siirt maçında aynı muhabbetoldu.
    Beyinleri varmıydıki ?...Olsaydı ülke bu hale gelip enkaza dönmezdi,çıkıp utanmadan yeniden inşa edeceğiz diyorlar,acep neylen ?çaldıkları paralarlanmı ?,yeni iktidar başa geldiiğinde takipteyiz,hepsi tek,tek hesap verecek çalınanlar geri alınacak,bu ülkeye yabancı yatırımcı şart.onlaramı güvence verecekler.neylen kokutarakmı ?daha yunanlıların istila ettiği adaları bile ağızlarına almıyorlar,ben hala ısrarcıyım gelecekteki gelecek olan genç liderden.zincirleri kırıp ülkeyi şahlandıracak,ülkeyi bölmeye kalkanlar,soyanlarada feci son bekliyor,ben dersem muhakkak olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kayseri 2'nci İdare Mahkemesi, Fenerbahçe taraftarlarının deplasman tribününe alınmama kararıyla ilgili yürütmeyi durdurma kararı verdi.

Kayseri İl Güvenlik Kurulu'na 1 günlük itiraz süresi tanıdı. Mahkeme nihai kararını itiraz dilekçesini değerlendirdikten sonra verecek.
    Bir ülkenin gururuylanda oynadılarya.yazıklar olsun bu iktidara.

Eksisozluk : Yaptığımız itiraz ankara 4. sulh ceza hakimliğince kabul edildi ve erişim engelinin kaldırılmasına karar verildi. kararın uygulanması için yetkililerle iletişime geçiyoruz. hukuka inanmaya devam edeceğiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

https://www.ituvakif.org.tr/istiraklerimiz

alın bi tanesini ben koyayım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 205/1001 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •