Sayfa 205/345 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2755 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    Benim beklediğim şey bilanço gelmeden 1 tavan, bilanço gelince de 2 tavan
    bekleyip göreceğiz
    nasip.
    inşallah toprağım.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam 1 tl icin kasmayin gidin rtalb de tavan tavan kazanin...burada olumsuz konusmanin anlami yok mal ortada...
    Olumsuz konuşan yok
    Ama aynı sektörde iş yapan bir firma aya gitti biri yaya kaldı

Ayrıca muhasebe çok yavaş ya da paraları say say bitiremedi 😁😁😁 muhasebe

Ne zaman gelecek bu bilanço

[QUOTE=akrep4401;4453522]
     Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku

Eeee ne oldu 9.45 de atlayan adam dünyanın zararını yaptı hani bugün tavan olacaktı dese ve seni spk ya şikayet etse ne yapcan bu yüzden güzel kardeşim yazdıklarını kulağın duyarak yaz selec 1 ay sonra 20 okur ayrı konu ama hisseyle alakalı olmayan bir jonuyu sanki hisseyle alakalıymış gibi gösterip bu yazıları yazmamaya özen göster venden sana bir tavsşye
    Eee ne ne oldu
    Hisse 945 i görmedi bugün
    Sağlık sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar tavan olur dedik
    Sadece RTA tavan oldu
    Normalde hepsi tavan olması gerekmez miydi?
    30 kusur ülkeye sağlık vereceğiz
    Ama ne yazikki borsamiz olmadık hisseleri uçuruyor temettü veren ilaç dağıtım başrol oyuncusu şirket bu ortamda yüzde 1 dahi yapmıyor
    Patron iş bankasındaki hisselerini biraz daha ilave etse yüzde 1 rahat yaptırır.
    Ama bizde borsa ky yi kazandirmayscak amaç bu.
    Konya çimento 5 10 sene evvel 330 TL idi
    Şimdi 261 TL
    Bekletiyor adam
    Bir bedelsiz olmadı bir bedelli yapsa hisse ikiye katlar ama yok illaki ky dökülsun
    Selec patronu da farklı değil demekki
    Sana güvenen yatırımcıları koruyup kollasa 1050 den hisse alanlar 1400 TL kayıptan
    Tavan olsa bile zarardan kurtulamayacak
    Ayıp çok ayıp
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Olumsuz konuşan yok
    Ama aynı sektörde iş yapan bir firma aya gitti biri yaya kaldı

Ayrıca muhasebe çok yavaş ya da paraları say say bitiremedi ������ muhasebe

Ne zaman gelecek bu bilanço

Belki marsa gidecek kacirma firsati diyorum...1 tl icin kasmaya gerek yok burada...

Bilanço ne gelirse gelsin beklenti bitti deyip geri çekilme yapacak gibi bir izlenim edindim
    Eczaci başı
    Deva holding gibi geri çekilme yapacak mı?
    Yoksa sağlık turizmi 9 aylık bilançoyu olumlu etkiler deyip iki rakamlı bir yerlere mi gelecek acaba?

Muhasebe çok yavaş özel sektör için
    Yoksa siz şirketin muhasebe müdürü musunuz?

Ytd

6. Haftanin tek olumlu seyi dun dusmesine ragmen yine 9.1 den kapatmayi basarabilmesi karanlik odada olsa baska bisi goremiyorum ytd

7. Bilançonun bundan sonra gelmemesi hisseyi olumsuz etkilemeye başladı.Hoş, şu anda bilanço gelse de kağıt gidecek gibi görünmüyor.Ama yine de artık bilançonun gelmesi lazım...Orta ve uzun vade de Selçuk avantajlı gözüküyor.Zaten önümüzdeki aylarda gıda ve ilaç tek kazanacak sektörler gibi duruyor.Bence olaya böyle bakmak gerekir.3 aylık bilanço Deva'dan sonra daha iyi gelecek.İlk tahminim de 350 milyon kar gibi hesap etmiştim.Fakat orada şöyle bir hata yaptım; kasadaki paranın dolara çevrildiğini zannetmiştim.Sağ olsun sayın abcd beni uyardı.Tahminim değişti ve kar2ı 220- 250 aralığına çekmiştim.Ancak; Deva'nın müthiş kar'ından sonra kar 300 milyona yükselebilir.Yıl sonu ise 1.200 milyon da olabilir.Bu ortamda gayet güzel kar...Orta vade de beklenti devam ediyor.Önümüzdeki 6 aylıklarda borsa da işlem gören hisselerin büyük bir çoğunluğu kötü olacak.İşte orada Selec'in farkı bariz şekilde görülecek.Tabi ki tecrübe,bilgime göre değerlendirme yapıyorum...

8. [QUOTE=honky;4453902]
     Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Eee ne ne oldu
    Hisse 945 i görmedi bugün
    Sağlık sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar tavan olur dedik
    Sadece RTA tavan oldu
    Normalde hepsi tavan olması gerekmez miydi?
    30 kusur ülkeye sağlık vereceğiz
    Ama ne yazikki borsamiz olmadık hisseleri uçuruyor temettü veren ilaç dağıtım başrol oyuncusu şirket bu ortamda yüzde 1 dahi yapmıyor
    Patron iş bankasındaki hisselerini biraz daha ilave etse yüzde 1 rahat yaptırır.
    Ama bizde borsa ky yi kazandirmayscak amaç bu.
    Konya çimento 5 10 sene evvel 330 TL idi
    Şimdi 261 TL
    Bekletiyor adam
    Bir bedelsiz olmadı bir bedelli yapsa hisse ikiye katlar ama yok illaki ky dökülsun
    Selec patronu da farklı değil demekki
    Sana güvenen yatırımcıları koruyup kollasa 1050 den hisse alanlar 1400 TL kayıptan
    Tavan olsa bile zarardan kurtulamayacak
    Ayıp çok ayıp
    Ytd
    Sayın Honky,benim böyle bir paylaşımım yok.Burada bir hata oluşmuş....

Sayfa 205/345 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •