Sayfa 205/338 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2702 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

2. bir akşam yorumu yapalım dostlar :

hissenin ağırlıklı ortalaması 5,92 iken kapanışımız 5,94 oldu..bu olumludur...işlem hacmi 3,8 milyon tl oldu...bu miktar çok azdır...yani az işlem hacmiyle bile %2,77 çıkmayı başarmıştır...endeksin %3,5 arttığı bir günde yatırımcıların çoğu bankalara saldırdı bu yüzden de onlar çok aşırı çıktılar..yarın onlarda biraz kar realizasyonları oluşabilir...çıkan nakitin diğer hisselere dağılmasını bekliyorum..bunların içinde datagate de olacaktır...kısacası çok yakın zamanda tekrardan çetin ceviz direncimiz olan 6,22 leri yoklayacağımızı tahmin ediyorum...bu arada lot miktarım tekrardan 20 bin oldu..buna çok sevindim...sürekli içimde bir ukte idi...akşama doğru alışlarımı geciktirseydim rahatlıkla 5,93-94 lerden alabilirdim...daha doğrusu pasife alış yazsaydım bana istediklerimi daha ucuzdan vereceklerdi..ama biraz da destek olsun diye aktiften ve de agresif aldım...ben alırken fiyat 5,94 idi...ta 5,97 lere kadar taşıdım...sonradan da destek gelmeyince bir miktar geriledi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. İnşallah en kısa sürede istediğimiz seviyelere gelir. Açığa satış ve kredili satışlarla ilgili kısıtlama için yarın son gün. Yarın seans sonuna doğru hareketleneceği fikrindeyim... ytd

4.  Alıntı Originally Posted by KRY1266 Yazıyı Oku
    İnşallah en kısa sürede istediğimiz seviyelere gelir. Açığa satış ve kredili satışlarla ilgili kısıtlama için yarın son gün. Yarın seans sonuna doğru hareketleneceği fikrindeyim... ytd
    Bende aynı fikirdeyim...çünkü o yasak geldiğinden beridir agresiflik gitti...o günden sonra kıdım kıdım gidip geliyoruz...yasaktan sonra bence çok heyecanlı seanslar yaşayacağız...hissenin zirvesine göre 3 kat çıkma potansiyeli herkesin özelikle de speklerin iştahını kabartacaktır...sırf trade amacıyla da olsa bir çok kişi buraya üşüşecektir...o yasaktan sonra bir çok hisse geriliyordu şükür ki biz gerilemedik tam tersine toparlandık...yanlız bu toparlanmamız öyle agresif olmadı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, DGATE.E, IZFAS.E payları 12/07/2018 tarihinden (seans başından) itibaren 26/07/2018 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

yanlız yasak 26,07,2018 tarihinin seans sonuna kadar geçerli...27,07,2018 sabahı özgürüz... spek ağalar artık istedikleri gibi alabilecekler....kredi yasağı bitecek...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Datagatemize tekrar geldik ama adam bizi takmıyor yahu... alooooo ben geldim...dostlar böyle mi karşılanır ???
    Biz sizi bırakmadıkki hocam, ama yinede hoş geldiniz

7.  Alıntı Originally Posted by teo6044 Yazıyı Oku
    Biz sizi bırakmadıkki hocam, ama yinede hoş geldiniz
    Dostlar ben datagateyi kast etmiştim...sizleri değil... ben bırakmadığınızı biliyorum...umarım birlikte güzel yolculuklar yaparız..şu yasağımız da kalksa ve babalar da artık el atıverse bu hissemize güzel olacak..

8. Yarın 6.25 test ederiz. Oralarda vaziyette bakmak lazım. Dolar aşağı geliyor. Dgate olumlu etkilenebilir

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 205/338 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •