Sayfa 205/1000 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yonetmenlik dinlermi reyiz, bir KHK'ya bakar.
    Öyle de reisin sağı solu belli olmuyor.Meydanlara çıkıyor gaz almak için bir şey diyor arkası boş.Misal idam işi meclisten önüme gelirse imzalarım dedi çıktı işin içinden.E o meclisten istediğini önüne getirtmek istediğin zaman reis için saatlik iş değil mi.Arada meydanda diyor kağıt üstünde olay başka oluyor.En yakın zamanda merkezin 6.25 artırımında yaşadık zaten aynı tiyatroyu değil mi ))))))))

" Şeytan bir günah işleteceği zaman işe , bu günahı kutsallık zırhına sarmakla başlar. " Shakespeare

3.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    ıfc, 2018'in ilk 6 ayında türkiye’de 1.1 milyar dev yatırım diye
    manşet atan gerizekalı medya bizim reis hibe edilmeseydi 500 milyon özel ucagına verecekti
    şimdi yatırıma gelince dev sefaya israfa gelince 500 deniyor
    size makarna bile çok reis in yerinde olsam saman veririm gerci o bile fazla size benim gözümde
    ben gece ne dedim saman bile fazla bunlara

4. Yaptiginiz hakaretler insani taraf olmaya itiyor, siz de bundan nemalaniorsunuz sonucta demi kime ne anlatiorum. Memlket karissin dolar artsin cepler dolsun, sevmedikleriniz ulkeyi terk etsin, siz onlarin yaptiklarina konun, ulkede keyif surun. Tipki onlarin yaptigi gibi bole devam etsin. Savaslarin neden kacinilmaz oldugunu simdi anladim, bu ulkedeki insanlar baska turlu akillanmicak. Herkese girmesi lazim, yoksa birbirine dusmanliga devam

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    İyi düşünelim iyi olsun, sinerjiyle bu krizi de atlatacağız
    Bence de elele tutuşup gözler kapatılıp şöyle sıkı bir oummmmmmmmmm çekmiyor ki millet aslında denemek lazım.AKP ,CHP ,MHP ,İYİ ,HDP ,parti ayırmadan hep beraber elele evrene mesaj yollasak bişiler olur da biz de nerde öyle yenilikçi devrimci fikirler.Münafıklar hemen kafa bulurlar arkadaş,yok biz adam olmayız valla)))))

evrenden mesaj gelmez oradan sadece bi cisim gelir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    evrenden mesaj gelmez oradan sadece bi cisim gelir
    E dedim işte kafa bulunmaya başlandı bile,yok arkadaş biz adam olmayız )))))))))

8. Ole bi zamanda yazdikki dolarcilara girmis ondan mi acaba bu gerginlik, yarin ovp sonrasi dolara dalinir mi

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 205/1000 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •