Onemli Gunler Banner
Sayfa 205/1002 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Altındaki düşüş sürerse bugün kuzular eksi, SUA artı getirebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Dr. Boone Yazıyı Oku
    O iki kalemde alınıyor. Hesap bakım ücreti sabit, günlük 1 kuruş. Saklama ücreti portföy bakiyesine göre oransal alınıyor.
    https://www.mkk.com.tr/tr-tr/Saklama...20Tarifesi.pdf
    Saklama ücreti bahsettiğim sanırım. Portföy büyüklüğüne oransal olduğu için ufak ufak artıyor gibi geliyormuş bana. Teşekkürler.

3. Fon yönetim ücretlerini düşünce MKK'nin yaptığı acıtmiyor, şimdilik. :/

4. EİB+SUA kombinasyonu şimdilik bende ortalama 0.04% ile gidiyor. ppfler 0.03 % civarı idi .

5. Bazı değişkenler faiz artış döngüsüne girdiğimizden elinde tuttuğu menkul kıymetlerin fiyati düşmesi sebebiyle değer kaybediyor.

İtfa tarihleri yaklaştıkça toparlayacaklarını ve mk olarak fark atacaklarını ümit ediyorum.

EIB burada iyice defansifleserek en akilli stratejiyi izlemis gibi şimdilik.

6. Arkadaşlar bir fonun geçmişe dönük fiyat hareketlerini tefaş zerinden bir tablo halinde görebiliyor muyuz? Eğer görebiliyorsak komutları adım adım yazar mısınız?

7. Elimde 1 aydir OPH, MAC ve TKF tutuyorum. TKF iclerinde en iyi performansi verirken, OPH oldukca kotu gozukuyor. Sayin yujinin paylastigi tablolarda OPH'i gunluk/haftalik/ayliklarda en diplerde gormek artik siradan oldu.
    Ayrica OPH'da hisse icerigi paylasilmamasindan dolayi iyice sogumaya basladim.

8. tdg elinde bulundugu tahvillerin pay oranı yüksek olanlara baktim ..yükselisler tatmin edici
    usd/tl destekli ( eger ki olursa) getirisi güzel olabilir
    artik yerli borclanmayi gectik yabancilari takipe aldim

Sayfa 205/1002 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •