Sayfa 206/265 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256 ... SonSon
Arama sonucu : 2118 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

1.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Şirket 2019 yılını 6.747.123 TL kar ile kapatmış. Normalde 2020 için 8-9 milyon kar gelmesini beklerdim. Ancak şirketin yıkanabilir maske kumaşı satış haberleri ile 12-20 milyon arası kar yapma potansiyeli doğdu. 10 fk ile fiyatlasa seneye 120-200 milyon gibi değerlere ulaşabilir. Şuan piyasa değeri 59 milyon TL.

Şirket %100 bedelli sermaye artırımı yapacak. Yakında belli olur. Böylece sermayesi 26.4 milyona ulaşacak. Bununla birlikte GİP pazarından çıkma şartlarını sağlayacak.

Şirket, yeni yatırımlar yapıp üretim sahasını genişletmek adına, Adıyaman-Besni OSB’de 27.000 m2 kapalı alan 130.000 m2 araziye sahip bir fabrika için görüşmelerini sürdürmektedir. Bu haber şirketin büyümek için uğraştığının göstergesidir. Daha bir sürü hikayesi bulunmakta. Buraya tarihe not olarak düşelim. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Şirketin bugün itibariyle piyasa değeri 161.3 milyon TL’ ye ulaştı.

Şirket bedelli sermaye artırımı yaparak sermayesini güçlendirdi ve GİP pazarından çıkmak için en önemli adımı attı.

Son olarak bugün Adıyaman-Besni’deki fabrika için görüşmelere başladığını kapa bildirdi. Ben tüm şirket çalışanlarını ve yöneticilerini tebrik ediyorum.

Tek eleştirim bu fabrika satın alma bilgisinin dışarı sızmış olması. Haftalardır neden topladıkları ortaya çıktı.

Sonuç olarak şirket büyüyor ve gelişiyor. Hisse performansı çok iyi. Bu haber tüm hissedarlara hayırlı olsun. YTD..

2.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Şirketin bugün itibariyle piyasa değeri 161.3 milyon TL’ ye ulaştı.

Şirket bedelli sermaye artırımı yaparak sermayesini güçlendirdi ve GİP pazarından çıkmak için en önemli adımı attı.

Son olarak bugün Adıyaman-Besni’deki fabrika için görüşmelere başladığını kapa bildirdi. Ben tüm şirket çalışanlarını ve yöneticilerini tebrik ediyorum.

Tek eleştirim bu fabrika satın alma bilgisinin dışarı sızmış olması. Haftalardır neden topladıkları ortaya çıktı.

Sonuç olarak şirket büyüyor ve gelişiyor. Hisse performansı çok iyi. Bu haber tüm hissedarlara hayırlı olsun. YTD..
    Bu fabrika haberi mali tablo dipnotlarında zaten vardı. Yeni bir durum değil ki.

3.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bu fabrika haberi mali tablo dipnotlarında zaten vardı. Yeni bir durum değil ki.
    Şirket 2018 den beri bu fabrikanın peşinde. Güzel tarafı satın alacak parayı kazanıyor olması.

Bu hafta megap aşağı yukarı baş döndüre bilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,191
    6.69,tavanı 6.71,ulen mendabur,burayı gösterecektinde niye bizi 4 altında süründürdün...elimde sadece 19 k lot kaldı 140 k'dan

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    6.69,tavanı 6.71,ulen mendabur,burayı gösterecektinde niye bizi 4 altında süründürdün...elimde sadece 19 k lot kaldı 140 k'dan
    Ben buralara geleceğine inanıyordum, o yüzden hiç satmadım. Teknik analize gire hareket etmek çok daha mantıklı

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ihsan07 Yazıyı Oku
    Ben buralara geleceğine inanıyordum, o yüzden hiç satmadım. Teknik analize gire hareket etmek çok daha mantıklı

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    peki beklentin nereler,teşekkür ederim

8. Firmamızın önceki günlerde kamuoyu ile paylaşmış olduğu yeni yatırım haberlerine istinaden T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına yapmış olduğu yatırım teşvik belgesi onaylanmıştır. Onaylanan toplam yatırım tutarı 45.149.280 TL olup, belge kapsamında 7 yıl Sigorta Prim İşveren Desteği, %80 Vergi İndirimi, yatırım kapsamında alınacak makine ve teçhizat için Gümrük Vergisi Muafiyeti ve KDV istisnası, ayrıca yapılacak yatırımda kullanılacak olan yatırım kredisi için faiz desteğinden yararlanılacaktır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

bugün KAP a düşen haber

Sayfa 206/265 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •