Onemli Gunler Banner
Sayfa 207/408 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3257 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Ortaklar, kurula katilanlarinizdan geri bildirim bekliyoruz.

2. İyi bir haber olsa her yerden alma şansı verir miydi

3. Artık buralardan satılmaz deyip alıyoruz. Hadi hayırlısı...Heybe dolmak üzere...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4. Valla artık bende algoritma, robot, grafik mrafik yok, işlemler bildiğin kara düzen. Bam bam...

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Valla artık bende algoritma, robot, grafik mrafik yok, işlemler bildiğin kara düzen. Bam bam...
    🤣🤣🤣

Genel kuruldan ne haberi çıkarsa kağıdı iyi etkileyeceği de meçhul
    Odaşa geri alım programı açıkladılar sürünüyor.
    17.40 lardan sattıktan sonra 18,50 gördü ulan kaptırdık malı dedim sağolsun hiç şaşırtmıyor 17,45 yine 2 günde
    Ne oldu da %6 geri geldi?

6. Sayın Erdoğan görevini layıkıyla yerine getirmiş ! olan o meşhur ikiliye son bir faiz artışı sonrasında güle güle der mi acaba ? Seçim öncesi de iyi gider hani, benim sözümü dinlemediler ben nas dedim onlar ne yaptı gibisine...

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sayın hayek, şu forumda en takdir ettiğim kişidir kendisi..
    aynen, benim de temel bilgi. ve birikimlerini önemsediğim bir kişidir.. zaten geçmişe dönük hisse senedi seçimlerine baktığınızda bunu gözlemleyebilirsiniz... özellikle 6 tl den 80 tl ye gelen Kuyas 25 tl den 300 tl ye giden osmen gibi senetlerde zirve yaptı..ondaki sabrın 1/10 bende olsa bana yeter..

cante.. şimdilik 3 günlük al sinyali üzerinde walse devam..

not. 8 günlük kırmızı çizgi aşaği çapraz alttığında belirlediği seviye al tut seviyesidir
    üstü güzel altı üzer..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. Yatırımcı olacaksanız xu30 hisselerinden düzenli temettü veren hisseleri tercih ediniz.

Tek beklentinin mahkeme kararlarına kaldığı,(ki onu da önceden fiyatlamıştı ),her türlü ali-cengiz oyunlarının döndürüldüğü böyle fırıldak hisselerde yatırımcı olunmaz.Olsa olsa kumarcı olunur.Kumar masasında her zaman masa sahibi kazanır. Arada bir ağıza bir parmak bal çalarlar.Sonrası aynı bildik hikaye.
    İlk fırsatta kazancınızı cebinize koyun.
    Aynen USTAT ın dediği gibi BAM BAM BAM
    Kumarhanenin hikayesi bitmez.Meblağ büyüdükçe hikaye de o kadar büyük olur.
    Stressiz ve bol kazançlı yeni yıllar dilerim.

Sayfa 207/408 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •