Sayfa 207/749 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 5986 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    96 nedir hocam)
    Bu hafta 700 bin benden��
    Bana göre değil,
    Hala yönü anlayabilmiş değilim, tek bildiğim müsait bir durakta inecek olmam. İndikten sonra 2-3 tur atıp geri gelebilirim ama meçhul.

2.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Yarın bence önemli bir gün.
    Mayınları şimdiden döşeyin.
    Fazla istekli olmamak lazım sanki genelde
    yarının önemi neden kaynaklanıyor. Hissiyat mı, yoksa başka bir tespitiniz mi var.

Alıntı Originally Posted by Yazık Yazıyı Oku
    Çok tatavaya gerek yok artık, sıfır borç şirket. bugün 10 milyar pd olsa kimse bişey diyemez. 150 milyar cirosu olacak shell türrkiyenin yüzde 30 u bizde.
    Beğenirsin beğenmezsin, TR normale döner dönmez ampul gibi 600 milyon eurodan aşağı kuramayacağınız makina gibi santralin yüzde 30 u bizde. E oda zaten bu saatten sonra 5 milyardan aşağı ciro yapmaz. 40 TL olsan 10 milyar pd yapıyo zaten. hiç zorlama seneye zaten hisse başı 6-7 lira kar var ufukta. e çok değik 6 fk yapare zaten. olur mu olur. ki olacak zaten BENCE. YTD.
    Tatava haricindeki kısmına aynen katılıyorum.
    Herkesin görüşüne düşüncesine ihtiyaç var.
    Ortak akıl önemli.
    Ben wasaban üstada danışıyorum.
    Tam tersini yapıyorum😂🧿

Alıntı Originally Posted by Diplomat Yazıyı Oku
    Bana göre değil,
    Hala yönü anlayabilmiş değilim, tek bildiğim müsait bir durakta inecek olmam. İndikten sonra 2-3 tur atıp geri gelebilirim ama meçhul.
    Beklemeyiz biz orda ona göre😂

Alıntı Originally Posted by Diplomat Yazıyı Oku
    yarının önemi neden kaynaklanıyor. Hissiyat mı, yoksa başka bir tespitiniz mi var.
    Kar satışı bekliyor uzmanlar endekte .
    Önem verdiğim birkaç kişi.

6.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Tatava haricindeki kısmına aynen katılıyorum.
    Herkesin görüşüne düşüncesine ihtiyaç var.
    Ortak akıl önemli.
    Ben wasaban üstada danışıyorum.
    Tam tersini yapıyorum😂🧿
    Büyük resmi görmek lazım…

Şaka bir yana , 9.24 den 7.25 yaptı. Endeksin temmuz ortası başlayan rallisi ile bir %15 ( xu100 kadar) yukarı aldı. Bu süreçte diğer enerjiciler tavan kitleyerek gitti 😂

7. Benzin ve motorine indirim gelmiş

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Kar satışı bekliyor uzmanlar endekte .
    Önem verdiğim birkaç kişi.
    Topiğin kalitesi gerçekten müthiş. Sosyal medyada endeks analizi konusunda benden daha iyi bir kaç kişi var. Onların birinin linkini buraya koysam adam haklı çıkana kadar kesin sizinle kafa bulduğumu düşünürsünüz. Kar satışı geldi diyelim 2594 e kadar normal. Oldu ki daha fazlası oldu sonucu 24.06.2022 günü yalandan yere yaptırılan düşüşün ardından olanlardan farklı olmaz. Bu hisse özelinde bence hisse yakın zaman için yeni bismillah demiş mesela bence ASELS ve bazı hisselerde olduğu gibi. YAni endeks bu 2594 gapini kapatacak olsa bile burası ve bazı hisseler ya düşmez ya daha az düşer. Yine de hisseye geç kaldığım için fazla iddialı konuşmayacağım.3 aylık bilançonun peşine almayanı döverlermiş. Bazı hisseler ile çok ilgilenmekten gözümden kaçmış.Hayırlı bol kazançlar dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 207/749 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •