Sayfa 207/1002 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    şey b.kunu çıkardı.. 7,8536
    Ekranlarda görülen bu fiyat interbank piyasasına ait.

Kapalıçarşıdaki döviz büroları 7.8695TL'den dolar *alıyor* !!!!

Satış ise çok daha yüksek bir fiyat. 7.8881+%1

(Yukarıdaki bağlantıda detay verdim)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Çok iyi hatırlıyorum o sahneyi, özellikle önlerde oturanlardan biri Güler Sabancı idi yanılmıyorsam, eksik olmayan sahte gülücükler ve yüz ifadelerinden konuşmalarına kendisinin bile inanmadığı anlaşılan bakanı çılgınca gayretli alkışlarıyla tribünlerdeki amigolardan farkı yoktu. Gerçekten iğrenmiştim o günkü yalakalıklarından...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Şey ile öeteki şey gene hareketli sabah sabah. Sanıfım YEP den umutları yok. İlk YEP i hatırlayın suzan sabancı ferşt şahenk mehmet xengşz ülkenin bir çk işadamı ve ekonomisti oradaydı. YEP açıklanınca hepsi öve öve bitiremediler o yepi. Şimdş o rafa kalktı yenisi geldi. O yepten sonra milli gelir mi arttı cari açık mı düzeldi işsizlik mş bitti ihracatmı arttı üretim mi patladı dolar mı düçtü ne oldu ne kazandık o yepten

suzan yazdım gülerdi evet
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bizimki gibi uzun süre padişahlıkla yönetilmiş tek adam rejimine alışkın toplumlarda özgür elit bir burjuvazinin olması mümkün değil.Güce tapılıyor,en zengin en elit burjuvazimiz bile güç karşısında olmadık hallere giriyorlar.Hani adama elit olmak için üç diploma lazım demişler o da kızmış,hırs etmiş gitmiş üç okul bitirmiş almış üç diplomayı gelmiş,ben şimdi elit oldum mu demiş,karşıdaki gülmüş beyefendi sizin almanızla olmaz o diplomalardan sadece biri sizin için kalanlardan biri babanıza biri dedenize ait olmalıydı diye.Bunlar zaman işi ,bizde kökleşmiş şirket kültürü olan kaç holding var ki.

Sabancılar dediğimiz insanlar için iki nesil önceye gidince ne hikayeler anlatılıyor,isteyen google dan araştırsın biraz.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2020 hedefi yepte 6 2021 de 6.40 2022 de 6.70 biz 5 yıl önden gidiyoruz hedeflerde
    Öngörüleri kuvvetli veya anlamını bilmiyorlar üstad.
    Erken görme ile hedefe erken ulaşma vs....
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

7. Diyanet İşleri Başkanlığına 5.000 4-B Sözleşmeli Kur'an Kursu Öğreticisi, İmam-Hatip ve Müezzin Kayyım alınacaktır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/672278/...gn=Ek-Gosterge

8. Biraz sonra tl de stopajin kalktigini....dovizde 5 puan daha eklendiğini aciklarlarsa şaşmam...

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 207/1002 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •