Sayfa 208/223 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Sebep nedir acep?
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Hobbbbaaaaa... Şenlik başlasın...

2. heray 10-15 bin adet hisse artırmaya karar verdim şuan 86 da olabilirsin hatta 82-78 72 de olabilirsin bu büyük resimi değiştirmez 500 bin lota kadar devam şuan 148 bin lottayım haftaya 160 a çıkarım inş
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    heray 10-15 bin adet hisse artırmaya karar verdim şuan 86 da olabilirsin hatta 82-78 72 de olabilirsin bu büyük resimi değiştirmez 500 bin lota kadar devam şuan 148 bin lottayım haftaya 160 a çıkarım inş
    ürktünüz mü yoksa benim alacagım 500 bin lot komaz size
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

4. buralardan almam 85 80 76 72 devam eden kademelerden alırım diyeceksin ki içinden 3-5 kademe için mi almayacaksın evet sen çıkarken bizden esirgedigin hatta eziyet ettigin 3-5 kademenin hesabını yaparım saça göre tarak misali

5. buradan çıkarken inş ALLAH izin verirse buraya yapıştıracagım hesap dökümünü senden alacaklarımı bu arada 5 yıl biçtim emme zaten 2023 gelmeden son şansını deniyecen seçim var bakalım nasıl bir risk alacaksın ya batacan yada ihya edicen kurtulacan ... bugün neyse üstüm açık mı yattım nedir .... ayrıca dolar bazlı diplerinde bütün şirketlerin .... eskiden ihlas 20 kuruşken dolar 2 tl idi 10 cent yapıyordu şimdi 60 kuruş bile değil 5 cent yeni dipler buralar

6. bi gün gelecek senide çizecekler tahtacı göreceksin tavan tavan gidecen işe yaramıyacak baskın hisseye hangi haberle yanacak meşalen

7. Ben bu müçotakis kadar insanlara,çalışanlarına,yatırımcılarına eziyet eden iş insanı görmedim diyebilirim adam borsada bildiğini okuyor kimseyide takmıyor resmen çalıyor spk'nın gözüne baka baka sonra spk bana diyorki elinde kanıt varmı diye..İşi gücü yolsuzluk,dolandırıcılık ,şaibeli ve hileli işler peşinden koşmak tabii ki bu gayri ahlaki işleri yaparken dini kullanmayı ihmal etmemiştir..El Emin bir şahıs olmadığı gibi sözününde ehemmiyeti yok kime sorsan yaka silkiyor baktığını zaman hiç hayırlı işlerde ismi geçen bir şahıs değil tamamen kapalı bir kutu gibi ama içten pazarlıklı kul hakkı yemeyi,ekonomik anlamda zulüm etmeyi seven ve alışkanlık haline getiren zalim ,tutarsız,güven vermeyen bir insan..Dolaysıyla elbette şirketlerinin hisselerin yönlendirenlerde çok ahlaklı dürüst insanlar olmaları mümkün değildir şayet olsalar müçotakis efendinin yanında barınmaları mümkün değildir..Müçotakis'i de koruyup kollayanlara bakıyorum hepsi tek ayak üzere yüz binlerce yalan konuşuyor vatandaşları hala daha kandırmaya,aldatmaya çalışıyorlar onlar öyle yapıkça ben kendi insanlığımdan utanıyorum..Allah sonumuzu hayr eylesin ve bundan böyle iblislerle değilde HZ.ÖMER güzelliğinde,merhametinde,adaletinde,hakkaniyetind e,ahlakında,güvenirliğinde adil insanlarla karşılaştırsın, inşha Allah..Amin..

8. o tavanlar gelecek hatırlatacaklar sana eski günlerini veya sen hatırlayacaksın o şaşalı günlerini 8-9 lara gittigin ihmad iken

Sayfa 208/223 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •