Onemli Gunler Banner
Sayfa 208/863 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Günaydın.Ayın 22.sinden beri aynı yerdeyiz.Bu kadar sakinliğin bir nedeni olmalı.Yinede biz iyiye yoralımda iyi olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Bugün kapanış 17.35 yakışır. Yukarı kıracağı yok aşağı gevşeyecek muhtemelen.
    18 i geçemiyorsada inşallah 16 altına gelir bugün , belki biraz alırız daha , bu artık 2020 de temettü veya bedelsiz , yatırım vb bir haber gelmedikçe gitmez durum bunu gösteriyor, 4. Çeyrekte kar iyi geleceğini sanmıyorum , yataydayız yani 16-19 arası mayıs veya ağustos a kadar genel kurul ne zaman olursa artık

3. Valla çok güzel kağıtları kaçırdık kasım aralık döneminde %200 yapan kağıtlar vardı , yazık oldu , klimasandan bakıyoruz bu kağıtlara yazık bize valla

4.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    18 i geçemiyorsada inşallah 16 altına gelir bugün , belki biraz alırız daha , bu artık 2020 de temettü veya bedelsiz , yatırım vb bir haber gelmedikçe gitmez durum bunu gösteriyor, 4. Çeyrekte kar iyi geleceğini sanmıyorum , yataydayız yani 16-19 arası mayıs veya ağustos a kadar genel kurul ne zaman olursa artık
    9 lirada yaptığınız yorumları da hatırlıyorum, KLMSN bu tahmin edilemez deyip geçseniz daha iyi olmaz mı? Bence hala ucuz, o nedenle buradayım daha da ucuzlarsa daha da alırım bugün 30 lira verene tüm malımı veririm, bir sonraki bilançoda bu değer kar kötü gelirse düşer iyi gelirse artar.

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Valla çok güzel kağıtları kaçırdık kasım aralık döneminde %200 yapan kağıtlar vardı , yazık oldu , klimasandan bakıyoruz bu kağıtlara yazık bize valla
    Değerli kardeşim gördüğüm kadarıyla kağıtla ilgili olumlu beklentileriniz sonlanmış.Ben yinede 20'li rakamlardan yılı kapatacağımızı düşünüyorum.İyi şanslar.

6. 3. Kez %50 sini verdim. Gelirse 16 dan yerine koyarız. Giderse eldekilerle devam.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    3. Kez %50 sini verdim. Gelirse 16 dan yerine koyarız. Giderse eldekilerle devam.

Bileydim ben yarısını satınca gidecek, daha önce verirdim. Kusura bakmayın beklettim

O kadar teknik analiz paylaştım
    Cross verdiği her yerden en az %10 gitmiş, gayet de açıklayıcı yazmıştım oysaki ..
    Sizin vermenizle alakası olduğunu sanmıyorum sayın hectoral neyse sağlık olsun

Sayfa 208/863 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •