Sayfa 209/312 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. 5.73 kağıt hareketli bugün

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hissenin 5 milyon Euro civarı borcu var. Geçen bilançoda 5.30 du Euro şimdi 7.30 civarı. 2 tl arttı Euro yani borç 10 milyon tl arttı. 9 aylıkta esas faaliyet karı 7-10 milyon arasında olsa net kar eksi olacağını düşünüyorum. Kriz otomotiv sektörünü de etkileyecektir satışlar düşecektir. Bunlar hisseyi olumsuz etkiler. Ancak ben Doğan Holding in Ditaş için bi yatırım yapacağını düşünüyorum. Kapasite mi artırır, sermayesini mi artırır yada başka bişey mi? Yıl sonuna kadar bi haber yada birkaç haber düşecektir.Ayrıca helikopter parçası satışı biran önce başlar umarım. TAİ ile birlikte yürüttükleri projeler var galiba Selim Baybaş ın 2-3 ay önceki açıklamarından anladığım buydu. İnş iyi haberler çabucak düşer. Ben Doğan Holding şirkete nasıl bir yatırım yapacak merak ediyorum. Elinde 800 milyon dolar var bu parayı Dohol hissedarına temettü vereceğini sanmıyorum yatırım yapacaktır yada bişey satın alacaktır. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Av.Abdullah Yazıyı Oku
    Herkes zamanın da fiyat söylüyordu yok 20 ler yok 30 lar kimsenin sesi çıkmıyor o söyleyenler de mi parayı aldı kaçtı siz de büyük baliklardansiniz ben de bir hedef fiyat sallayayim o zaman ne de olsa sallamak beleş 36.50 TL acaba en yakın zaman da gelir mi buraya

İnşallah yanılırım bilançoda kar açıklarız. Abdullah bey Kimse yazmıyor diye birkaç kez yazdığın için fikrimi yazdım. Hala hissedeyim ve küçük yatırımcıyım.Ytd

4. Dediğiniz olup zarar gelirse kağıt 4 TL o zaman bu kâğıtta beklemeye gerek yok... zaten olumlu haber gelse de 2 gün yükselir 3. Günden sonra aşağıya çek çek yine aynı seviye yazdığınızdan ben kendi adıma bu sonuca vardım doğru mudur kusura bakmayın size eleştiri için yazmıyorum ben hisse çok ama çok bekletti ona sinir oldum..... 2 yıldır bu kadar yatırım yapan bu kadar beklenti olan kağıt aynı yerinde mi sayar ya

5.  Alıntı Originally Posted by veyselduran Yazıyı Oku
    İnşallah yanılırım bilançoda kar açıklarız. Abdullah bey Kimse yazmıyor diye birkaç kez yazdığın için fikrimi yazdım. Hala hissedeyim ve küçük yatırımcıyım.Ytd

artık yükselsin inşallah.. sabır kalmadı yazdıklarım ondan dolayı artık paraya ihtiyacım var sabır sabır 2 yılın sonunda patlak verdi bende yanlış anlaşıldım ise özür dilerim Veysel bey.. ben küçük çocuk gibi hisse ile inatlasiyorum artık dayanamıyorum ne biçim bir hisse ise kim bununla kendi şeyiyle oynar gibi oynuyorsa katletti hissenin ağzına....

6. DITAS - Ditaş Doğan

Alıntı Originally Posted by Av.Abdullah Yazıyı Oku
    Dediğiniz olup zarar gelirse kağıt 4 TL o zaman bu kâğıtta beklemeye gerek yok... zaten olumlu haber gelse de 2 gün yükselir 3. Günden sonra aşağıya çek çek yine aynı seviye yazdığınızdan ben kendi adıma bu sonuca vardım doğru mudur kusura bakmayın size eleştiri için yazmıyorum ben hisse çok ama çok bekletti ona sinir oldum..... 2 yıldır bu kadar yatırım yapan bu kadar beklenti olan kağıt aynı yerinde mi sayar ya

Sadece fikrimi söyledim al sat tut tavsiyesi değildir. Sizde çok üzülmeyin belki yükselir.ytd

7. İnşallah inşallah inşallah tez zamanda inşallah

8. 5 ay öncede almıştım aldığım gün bastı ve hareketsiz kaldı
    bugünde aynısı yapacağını düşündüğüm için 3 kusur bin lok aldım
    adam hisseyi hemen stabıl yaptı ve aşağı çekmeye çalıştı ve aldığım fiyatın üstüne 1 kademe seansın sonunda attı
    muhtemelen yarın da hareket olmaz

Sayfa 209/312 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •