Onemli Gunler Banner
Sayfa 209/292 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon
Arama sonucu : 2331 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Bankana talimat ver.

Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Peki rüçhan alabilirsek, satarken internetten satabilir miyiz?

Üstad sabah seans başlamadan önce banka yatırım merkezini arayıp talimat verince oluyor?
    Doğrusunu söylersem seansı olan aracı kuruma yöneltecek beni herhalde, bu sistem.
    Rüçhan alım için uygun buluyor musunuz üstad?YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,408
    Ulan patron maliyetim sıfır sen istiyorsan milleti zorla bedelliye katılmak için güven güven zedeliyorsun başka bir işe yaradığın yok neden hiç seni dolaylı yoldan müdahalede bulunuyorsun ki yoksa şayet senin şirketin çok değerli bir şirket ama sen kendi elindeki değerli şirketi teneke gibi görüyorsun yoksa şirketin tenekede bizim mi haberimiz yok adam olsan şirketini adam gibi yönet sen zaten bu bedelliye hiç ihtiyaç kalmazdı insanlardan para yolmana gerek kalmazdı bu kadar açgözlü olmanın anlamı yok Borsada hisse hareketleri ile para kazanmanın yerine işine odaklansan işini büyüt sen kalem oyunlarıyla muhasebe oyunlarıyla şirketi zarar göstermezsen olmaz mı koşa koşa sen Cuma’ya da gidiyorsundur beş vakit namazda kılıyorsundur sen ha bir de hacısındır sana belki de şimdi affettim Allah günahlarını insanların paralarını Söğüşlerken çalarken borsada tahta üzerinde bunun adı hırsızlık olmuyor mu İslam’da hırsızlık dolaylı yoldan olunca helal mi oluyor oluyor Adam olmak ve adam gibi şirket yönetmek sizlerin eline kaldıysa vah ki vah sonra niye insanlar dolar alıyor altına alıyor topluyorlar insanları yolunmuş tavuğa çeviriyorsun borsada Sen kendini akıllı sanıyorsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4. Taban giden hissenin ruchanini alıp neden bedelliye katilmak isteyen var ki .? A1 R alıp Katmer satiyor. Oyun içinde oyun. Ederi ne olmali anlik fiyata göre ruchanin var mı bir hesabi

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Taban giden hissenin ruchanini alıp neden bedelliye katilmak isteyen var ki .? A1 R alıp Katmer satiyor. Oyun içinde oyun. Ederi ne olmali anlik fiyata göre ruchanin var mı bir hesabi

Aynen.Birleşmeden sonrasına mı oyun acaba.

İyi yönetim, yatırımcısına kazandırdıkça kendisi de kazanır.Yatırımcısının aleyhine çalışılmazsa, hisseye ve şirkete aşık olanlar finansmanda iştahlı olur.Katmer bir Otokar olmak isterse önce (millet dercesine) yatırımcı odaklı vizyon
    çizilmeli.İnadına beklemedeyim.İnşallah önce küçük yatırımcı kazanır.YTD.

6. Bu saatten sonra bu firmanın hatta hiçbir firmanın bedellisine girmem.bedelli lafını duyduğumda hemen satarim.artık zor bulurlar bedelli için yatırımcı.güven ve itibar paradan daha önemlidir.
     Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Aynen.Birleşmeden sonrasına mı oyun acaba.

İyi yönetim, yatırımcısına kazandırdıkça kendisi de kazanır.Yatırımcısının aleyhine çalışılmazsa, hisseye ve şirkete aşık olanlar finansmanda iştahlı olur.Katmer bir Otokar olmak isterse önce (millet dercesine) yatırımcı odaklı vizyon
    çizilmeli.İnadına beklemedeyim.İnşallah önce küçük yatırımcı kazanır.YTD.
    SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyi akşamlar. 4.86 dan 1000 adet rüçhan hissesi alsam ,1 rüçhan için bedelliyi katılmam için ayrı olarak tekrar ne kadar ödemem gerekir acaba.1,90 mı ne sermaye artacakmış...rüçhan için 1.90 lira ödeyip 1.90 adet hissem,bir de rüçhan hissem olmak üzere 2.90 hissem olacak anlamına mı geliyor acaba?....Ta da tersten sorarsak 1000 rüçhan alsam,toplam da kaç lira maliyete, kaç hissem olur....Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    İyi akşamlar. 4.86 dan 1000 adet rüçhan hissesi alsam ,1 rüçhan için bedelliyi katılmam için ayrı olarak tekrar ne kadar ödemem gerekir acaba.1,90 mı ne sermaye artacakmış...rüçhan için 1.90 lira ödeyip 1.90 adet hissem,bir de rüçhan hissem olmak üzere 2.90 hissem olacak anlamına mı geliyor acaba?....Ta da tersten sorarsak 1000 rüçhan alsam,toplam da kaç lira maliyete, kaç hissem olur....Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım
    1000 KATMR.R(Rüçhan hissesi) x 4,86=4860TL ödedin elinde de 1000 adet KATMR.R oldu.
    Ayın 28'inden sonra rüçhan pazarı bitince elindeki her 1 adet rüçhan hissesine karşılık 1,9TL ödeme yapıp karşılığında 1,9 adet ana KATMR hissesi alacaksın (%190 bedelli olduğu için 190/100=1,9 sayısı katsayımız.)
    Yani ne oluyor? 1000 KATMR.R x 1,9=1900TL ödedin ve şimdi elinde 1900 adet KATMR ana hissesi oldu.
    4680TL ilk rüçhan halindeyken ödemiştin. 1900TL de rüçhanları ana hisseye çevirirken ödedin. Ne yapar? 40 yapar! Hayır tabi ki
    4680+1900=6580TL toplam yaptığın ödemeler.
    Elinde 1900 adet KATMR var. 6580TL/1900 adet KATMR=3,46TL. Bu ne demek?
    Tanesi 3,46TL maliyetli toplamda 1900 adet KATMR ana hissesi olacak işin sonunda elinde.

Bilal'e anlatır gibi anlattım. Umarım anlamışsındır

Sayfa 209/292 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •