Sayfa 209/940 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 7514 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Geçti Bor'usanın pazarı sür Froto'nu Niğde'ye

ytd
    Mecburen sürüyoruz zaten

2.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    İhracat rakamları geldi ama hem üretim hem ihracat rakamlarında dip toplam hatalı olmuş. Bu sene bu ikinci defa oluyor, böyle bir şirkete yakışmayan basit dört işlem hatası, şirkete mail attım yine.

Siz de bir kontrol edin, eğer dip toplamdaki ihracat rakamı doğruysa rakam fena değil(26.778 adet) ama kalem kalem verilen rakamların toplamı doğruysa çok kötü.(17.206)

Sanırım temmuz tablosunun dip toplamını silmemişler ve onu yazmışlar çünkü temmuz toplam ihracat da 26.778 adetti.

Nereye ortağız arkadaş

https://www.fordotosan.com.tr/tr/yat...eri-anasayfasi
    Rakamları düzeltmişler. Ağustos ihracat sadece 17.206 adet. Yılın uzak ara en kötü ayı, hatta 2022 yılı dahil en kötü ihracat ayı olmuş.

3.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    İhracat rakamları geldi ama hem üretim hem ihracat rakamlarında dip toplam hatalı olmuş. Bu sene bu ikinci defa oluyor, böyle bir şirkete yakışmayan basit dört işlem hatası, şirkete mail attım yine.

Siz de bir kontrol edin, eğer dip toplamdaki ihracat rakamı doğruysa rakam fena değil(26.778 adet) ama kalem kalem verilen rakamların toplamı doğruysa çok kötü.(17.206)

Sanırım temmuz tablosunun dip toplamını silmemişler ve onu yazmışlar çünkü temmuz toplam ihracat da 26.778 adetti.

Nereye ortağız arkadaş

https://www.fordotosan.com.tr/tr/yat...eri-anasayfasi

Düzeltmişler sanırım.

4.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    Rakamları düzeltmişler. Ağustos ihracat sadece 17.206 adet. Yılın uzak ara en kötü ayı, hatta 2022 yılı dahil en kötü ihracat ayı olmuş.
    Bir müddet daha baskı devam edecek desenize...

5. ağustosta 15 günlük bir bakım olmuş tüm fabrikalarımızda,
    bu durumda üretim ve ihracat rakamlarındaki düşüş normal aslında sanki

hürmetle,

6.  Alıntı Originally Posted by skardes Yazıyı Oku
    ağustosta 15 günlük bir bakım olmuş tüm fabrikalarımızda,

hürmetle,
    Evet haklısınız.

7.  Alıntı Originally Posted by skardes Yazıyı Oku
    ağustosta 15 günlük bir bakım olmuş tüm fabrikalarımızda,

hürmetle,
    Başka bir bakışla da, talep daralması olduğu için bunu bakım için kullanmışlar. Bakım olduğu için düşmüş değil de satış az olduğu için bakım olmuş olabilir.

8. FROTO'nun Ağustos ayı toplam yurt içi satış hacmi bir önceki yıla göre %84 artışla 8,3 bin adet oldu. Aylık hafif ticari
    araç satış hacmi yıllık %62 artışla 5,8 bin adede yükseldi ve binek araç satışları ise yıllık %171 artış göstererek 2,5 bin
    seviyelere ulaştı. Ağustos sonu itibarıyla FROTO'nun hafif ticari araç pazar payı bir önceki yıla göre 280 baz puan
    düşerek %30,2'ye geriledi. Binek araç satışları ise bir önceki yıla göre 2,5 bin oldu ve %171 artış gösterdi. FROTO'nun
    toplam pazar payı 9A23'te %9,3 seviyesinde gerçekleşti. Şu anda FROTO için tahminlerimizi ve hedef fiyat tavsiyemizi
    gözden geçirmekteyiz.

yapıkredi yatırım

Sayfa 209/940 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •