Sayfa 21/86 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 161 - 168 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. Sn. Ahmet Mergen ve sn.Halil Recber calıstıkları aracı kurumlardan ayrılmıslar....

2.  Alıntı Originally Posted by expertadvisor Yazıyı Oku
    Sn. Ahmet Mergen ve sn.Halil Recber calıstıkları aracı kurumlardan ayrılmıslar....
    En bilinenler onlar. Onların dışında alt kadroda çok büyük çıkarmalar mevcut.

3. Engin piyasa bilgisi ile Sn. Adamovich'in kayıt olup burada göruslerini bildirmesini çok isterim.

4. Arkadaşlar selamlar.

Yurtdışı işlem yaparken dikkat etmek lazım.
    Sanal kart ile işlem yapalım.
    Bugün sanal kartimdan bilmediğim yabancı bir firma çekim yapmaya çalışmış banka kartmi işleme geçici kapatmış. SMS ile uyarildim. Sanal kartım İşleme kapatılmış.
    Dikkat diyorum .

Efendim ismi lazım değil çok aydınlık bir foreks firmasına gittim binbir rica minnet çağırdılar. Gittik önce bir bayan karşıladı Normal bana telefon eden çağıran analist arkadaş yok. ??? 2 3 dklık muhabbetten sonra bu bayan neremi beğenmedi ise bir başka arkadaşını yönlendirdi. Bu gelen matematik okumuş erkek temsilci. Neyse işte lisanslarını falan almış vs vs. Bana ne dedi biliyormusunuz ? Daha foreksten zengin olan birini tanımamış. Yani diyorki Ne zorlayıp duruyon işte ver paranıda 100 mü 300 mi defol git. Sonra sohbet devam ederken ayağa kalktı kapıyı açtı. Yaşıda daha 27 var yok. Muhtemelen 3500 tl falan alıyordur. Aman ne küstahlıklar. Neymiş iş gününde gelecekmişim orada uzman arkadaş olacakmış bu buraya gider diyecekmiş canlı canlı görecekmişiz. Yani arkadaşlar mastürbasyon yapacak bize gösterecek. Bizimde işimiz gücümüz yok onu seyredeceğiz.Madem okadar çok biliyon niye orada çalışıyon ? Orada işin ne ? Onun için bazı çalışanların işsiz kalmasına üzülmekten çok seviniyorum.

Not : Bu dediklerim daha bidik forex çalışanları. yukarda ki duayenlere lafım olamaz . İkisinide çok seviyorum.Onların misyonu ayrı.
    Son düzenleme : yeşilsıpa; 24-02-2017 saat: 13:42.

6.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selamlar.

Yurtdışı işlem yaparken dikkat etmek lazım.
    Sanal kart ile işlem yapalım.
    Bugün sanal kartimdan bilmediğim yabancı bir firma çekim yapmaya çalışmış banka kartmi işleme geçici kapatmış. SMS ile uyarildim. Sanal kartım İşleme kapatılmış.
    Dikkat diyorum .
    Aynen bunu daha önceki mesajlarımda söyledim. Yurt dışı işlemlerde sanal kart veya skrill kullanmak en akıllıcası olur. Gerçi XM için normal kartlada sıkıntı yaşamazsın başka yerlerde bunu bilemem fakat ne olursa olsun prensibiniz bu olsun. Sanal kartı internet üzerinden yaptığınız her işlem için kullanınız. Çıkartıp oluşturması 2 dakika sürmüyor. Limitini belirleyin keyfinize bakın.

7. selam arkadaslar. ben laptopi amerikadan almistim o yuzden xm sitesine girerken hicbir sorun yasamadan girdim ama simdi xm metatraderi samsung cep telefonuma yuklemek istedigimde btk nin engellemesi ile karsilasiyorum. ne yapilmasi lazim bunu asmak icin?

8.  Alıntı Originally Posted by tayfun Yazıyı Oku
    selam arkadaslar. ben laptopi amerikadan almistim o yuzden xm sitesine girerken hicbir sorun yasamadan girdim ama simdi xm metatraderi samsung cep telefonuma yuklemek istedigimde btk nin engellemesi ile karsilasiyorum. ne yapilmasi lazim bunu asmak icin?
    Bununla ilgili bir engel yok. MT4 uygulamasını appstore veya playstore dan indir. Daha sonra giriş kısmına geldiğinde şirketin adını, mt4 kullanıcı numarası ve şifresini gir sunucu olarakta sana email ile gönderilen sunucuyu seç tamamdır.

BTK kısıtlaması ile mt4 girişi arasında hiçbir bağ yok. Sen direk xm sitesinden mt4 indirmeye çalışmışsın. Buna gerek yok. Uygulama olarak mt4 indirmen yeterli.

Sayfa 21/86 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •