Sayfa 21/606 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4844 madde; 161 - 168 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. Spek efendi. Paran olduğunu Kademelere koyuyorsun. Saygı duyarım.
    Biz küçük yatırımcıda para çok yok. Sadece sizi anca kızdırıyormuyuz
    bilemiyorum. Bana özleden yazarsanız çok sevineceğim.

2. Spek kardeş veya abim. Para sende 6150 lot aktif alışa emir yazdığını görsemde
    yapacak bir şey yok. Kaldır artık bu hisseleride siz benden kurtul bende senden kurtulayım.

3. Spek Kardeş, Ben 5 lot 10 lot aldığım zaman hemen bir kaç kademe fiyatı aşağıya çekeceksin.
    Arka arkaya 350 lot en az 10 kez aynı fiyattan satacaksın. Kimi kandıroyorsunuz .
    Yasak olmadığı için koy satışa 3000 lot sonra arka arkaya satıyormuş gibi.
    Bir cebinden diğer cebine aktar. Şayet bu tip satışlar yasaklansa merak ediyorum
    İşlem hacmin acaba ne olacak.
    Kesinlikle yatırm tavsiyesi olmayıp, Spek efendinin bugun şu ana kadar
    yaptıkları al satları kendime göre değerlendirip yazdım. İnşallah yanılıyorumdur.
    Spek efendiden hatalı yazdıysam derhal özür dilemek isterim.

4. 18 Nisan 2017 de yapılak Genel Kurul Öncesi hisse fiyatı yükselir diyen hala varmı?

5. g.k 1 gün kaldı hadi hayırlısı.. bir günlük aksiyonda bize yeter spek abi. yeter ki şanın yürüsün..)

6. Genel kuruldan supriz çıkmaz arkadaşlar,boşuna heveslenmeyin..Artık bunu herkes biliyor ki spek efendi tahtayı calkalamaya bile gerek duymuyor..

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yapacakları genel kurulunda alacakları kararlarında hepsi boş bu ülkenin tüm kaynaklarını sömürmeye gelmiş bir holding ne kadar ali cengiz oyunu var bilançolarında parayı kılçıksız yurt dışına götürüyorlar market fiyatına şirketleri var umurlarında değil...

8. bu gün g.k saat kaçta yapılacağı hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız var mı?

Sayfa 21/606 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •