Sayfa 21/117 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 161 - 168 arası.

Konu: SEKFK - Şeker Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by elez Yazıyı Oku
    Yavaş yavaş aşağı vereck gibi gözüküyor. gel gel yapıyor ky getirmek için yükseltiyor sonra balık avlayınca aşağı basıyor.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil ama bunun bundan daha yükseğe çıkacağı yok aksine yavaş yavaş düşecek gibi duruyor.Ben ayrılıyorum başka kağıtları kaçırıyorum bunun yüzündenKalanlara sağlıcakla.Sadece şahsi görüşüm.kesinlilkle kimse etki altında kalmasın.Borsadan da çok fazla anlamam...
    yahu sen daha satmadın mı?
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

2. Başı boş saatler son saatler
    Bu sayfada yer alan yorumlarım kendi kişisel görüşlerimdir. Yazılanlardan alış satıştan hisselerin düşüp çıkmasından sorumlu değilim.YTD

3. 1,66 ya 100bin lot alım koymuşlar , ş.siz adam kendi alıyo kendi satıyor . Kağıdı yükseltmediği sürece yeni alıcıda gelmeyecek kağıda

4.  Alıntı Originally Posted by zeytin Yazıyı Oku
    1,66 ya 100bin lot alım koymuşlar , ş.siz adam kendi alıyo kendi satıyor . Kağıdı yükseltmediği sürece yeni alıcıda gelmeyecek kağıda
    Bugün kimseye kaptırmazlar son gün.

5.  Alıntı Originally Posted by serik Yazıyı Oku
    Bugün kimseye kaptırmazlar son gün.
    yarın kurulda alacakları 2016 karı kullanımından fazla bir beklenti içine girmeyelim biz

6. tabana kadar 40bin lot alıcı var , düştükçe düşüyor mübarek

kol gibi girdi bize

7. Sabırrrrrrrr...😇😇😇

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. biri hayrına serbestten 30bin lot satsında 1.36 dan taban olalım işkence bitsin

Sayfa 21/117 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •