Onemli Gunler Banner
Sayfa 21/58 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 462 madde; 161 - 168 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1. Murat bey polisacı neden kurmuyor Müjdat, nasıl oluyor da Dilara mal getirip kendi markasını vuruyor bu kanunsuz degilim. Bu adamın bir planı var bakalım ne

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Murat Doğan sürekli hiçbir malvarlığı olmayan içi boş deyip durduğunuz hisseyle neden ilgilendiğinizi anlamakta güçlük çektim doğrusu. Bir abi 180 bin lot verecekmiş(?) Benim hisseleri almak isteyen olursa satarım sizin çevre hem geniş hemde zengin biri almak ister belki

3.  Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    16. Asliye Ticaret Mahkemesinin adı mı 3. Asliye Ticaret Mahkemesi oldu?
    Saat kaçta dava?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    16 ATM 3 asliye olmadı hala 16 ATM 2014/1103 esas

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Gnpwr dan hala umut var mı arkadaşlar. Ben artık hiç bir şey anlamıyorum. Tmm genyh lotlarimiz gitti. Bari bundan da aynı darbeyi yemeyelim de nasıl olacak. Elimizde 180 k olmasa da hatri sayılır gnpwr hala duruyor. Ve ekrana baktıkça sıfır dan başka bişey göremiyorum. Nolcak hiç anlamıyorum.

5. adam öyle yapmışki hepsini birbirine bağlamış iflas ettiği söylenen jeneratörü önce gen yatırım holding e kitlemiş sonra gen yatırım holding i de gen power holding e kitlemiş şu anda kağıt üzerinde hepsi birbirinin ortağı görünüyor böyle olunca A =B =C oluyor sonuç hepsi battı gibi oluyor

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. yanlız en son mujo genpower holdingi borca karşılik ceviklere rehin verdiğini söylemişti. olurda bu hisse ceviklere kalırsa çevikler eninde sonunda bu tahtayi bos da olsa acar bi sekilde adamin isi manipulasyon çünkü. ama bunlar cok afaki durumlar yani mesakatli kimseyi umutlandirmak istemem. cunku ben 2 hisseyude yok sayıyorum. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. gitti bizim paralar çek halayı
    gitti 5000 lotum
    bunda da 5000 lotum vardı gitti

8. kardes kendine kufrettirmek icin yapiosan git baskasina yap. beni gunaha sokma.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/58 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •