Onemli Gunler Banner
Sayfa 21/774 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Açıkla..

Ben ilkokul dördüncü sınıfı çocuğuymuşum gibi, uzun uzun, detaylarıyla, örnekleriyle açıkla...

Ya da SUS artık..

Rezil oluyorsunuz her yazdığınızla.. ama hala anlamıyorsunuz...

Ben kimseye oyunun rengininden dolayı, terörist imasında bulunmadım...Dış güçlerin maşası imasında bulunmadım...

Ama siz yapıyorsunuz...

El insaf be... El insaf İNSAFSIZLAR.

Burada ahkam kesen, yandaş şak şakçılar... Hiç sizin bir askeriniz kollarınızda öldü mü.. ?? Ölürken ....komutanım ..anneme...anneme..anneme.. diyordu. Ağzından kan geliyordu... Siz bunları yaşadınızmı hı...

Güneydoğuda askerlik yaptım... Dağlara her çıkışımızda 21 gün kaldık... Soğuk demedik, sıcak yemek görmedik, yatak yüzü görmedik, sigaramızı bile teneke kutuların içine sokup da içtik, 21 günde ayakabılarımızı iki kereden fazla çıkaramadık... 19 tane vatan evladı askerin canını emanetimize aldık... 6 aylık çocuğum vardı... Meyil müddetinden sonra tam 12 ay görmedim. Döndüğümde yürüyordu, konuşuyordu.. Bana ısınması 6 sürdü..

El insaf be... Beni pkk ile aynı kefeye, fetö ile aynı kefeye koymak... el insaf. İNSAFSIZLAR..

Bu hırsnan çok ağır şeyler yazarım da.. Kovarlar beni bu forumdan.
    öncelikle sakin olun benim ne yaşadığımı biliyormusunuz bilseniz belki de farklı konuşurdunuz
    konuya gelirsek parlamenter sistemde hükümet çoğunluk demektir yani istediği yasayı çıkartır ve hükümet eder
    yani hem yasama hem yürütme onun elindedir mecliste çoğunluğu olmazsa zaten hükümet kurulamaz

2.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    DAHA önce hastane nin kapsından sokmuyorlardı
    Şimdi hastaneden çıkarken sokuyorlar...
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    insan az utanır sıkılır yahu.. insan bari 3, havaalanına evet der köplülere evet der yatırımlara evet der fabrikalara evet der.. tünellere evet der.. sonra utanmadan sıkılmadan gelsin hayır oyu istesin
    Sizin milyon tane köprünüz, milyon tane tüneliniz, Bekir'in son nefesindeki bir damla kanını bile kaşılayamaz..

O bu vatan için, kollarımda öldü... Anası hala yaşıyor... O da HAYIR'cı... Çok da gözyaşı döktü, hala da döküyordur... Neylesin sizin köprünüzü, yolunuzu...

Yüreği yanıyor, yüreği.. Teröristle aynı kefeye konduğu içi yüreği yanıyor...

Yaptığınız yolları değil, yıktığınız gönülleri, yaktığınız yürekleri yazın buraya...

YÜREĞİNİZ VARSA TABİ..

Amma unutmayın.. Bu dünyanın, öteki dünyası da var... Bekir'in iki eli yakanızda olacak...

Onu yaşatamadım diye 24 senedir çektiğim azabın binde birini bile çekseniz... Görürüsünün oyunuzun rengini de, köprünüzüde, tünelinizi de... teröristinizi de...

benim tahminim yüzde 68 evet yüzde 30 hayır yüzde 2 geçersiz çıkar
    Eğer bir yanlış yapacaksan bari onu yanlış yap

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sizin milyon tane köprünüz, milyon tane tüneliniz, Bekir'in son nefesindeki bir damla kanını bile kaşılayamaz..

O bu vatan için, kollarımda öldü... Anası hala yaşıyor... O da HAYIR'cı... Çok da gözyaşı döktü, hala da döküyordur... Neylesin sizin köprünüzü, yolunuzu...

Yüreği yanıyor, yüreği.. Teröristle aynı kefeye konduğu içi yüreği yanıyor...

Yaptığınız yolları değil, yıktığınız gönülleri, yaktığınız yürekleri yazın buraya...

YÜREĞİNİZ VARSA TABİ..

Amma unutmayın.. Bu dünyanın, öteki dünyası da var... Bekir'in iki eli yakanızda olacak...

Onu yaşatamadım diye 24 senedir çektiğim azabın binde birini bile çekseniz... Görürüsünün oyunuzun rengini de, köprünüzüde, tünelinizi de... teröristinizi de...
    sakin ol
    söz ettğin alan çok özel bir alan tüm ülkemizin acısı
    şu bir gerçek pkk en büyük darbeyi son dönemde yemiştir yemiye devam ediyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    öncelikle sakin olun benim ne yaşadığımı biliyormusunuz bilseniz belki de farklı konuşurdunuz
    konuya gelirsek parlamenter sistemde hükümet çoğunluk demektir yani istediği yasayı çıkartır ve hükümet eder
    yani hem yasama hem yürütme onun elindedir mecliste çoğunluğu olmazsa zaten hükümet kurulamaz
    Bane ne kardeşim senin ne yaşadığından..

Ben benim yaşadığıma, bana yaşatılana bakarım...

Çektiğim azaba bakarım... Bekirin anasının gözyaşına bakarım...

SUS ARTIK SUS..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
     Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    benim tahminim yüzde 68 evet yüzde 30 hayır yüzde 2 geçersiz çıkar
    Küçük atta civcivler yisin dedecim

Duhul
    Feb 2017