Sayfa 21/494 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 161 - 168 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    farkındamısınız karaduman kayboldu belkide görevini tamamladı ben burda insanları uyarırken birde beni patron adamı olarak lanse etmişti yazıklar olsun
    Bende uyuz oldum.patronun adamı bencede .
    Milleti uyuttu burda SPK ya sikayet etmemesi için yok mecbur şu bu o diye herkes uyudu.
    Karaduman görevini tamaladi bencede

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

gerçekten enteresan adam aylarca burda komplo teorileri yazdı çizdi 1. aşama 2. aşama 3. aşama yok yüzde 98 bulması için fiyatı 70 e çekmesi lazım ve bu adama inanan bi çok insan oldu destek verdiler inşallah elinde avucunda ne varsa yatırmadılar çok üzücü bir durum ben zerre kadar inanmama ma rağmen bende malda yakalandım ama beni çok etkileyecek kadar değil ben pay alım teklifinin en azından 25 ve üzeri olur küçük yatırımcıyı bu kadar ezmezler diye düşünmüştüm bunlar resmen 20 liradan malınızı alırım diyor

3. Rahat olun....Hisseler elinizde...Zaten ulasamayacaklar o rakama... Şirket %98 e ulaşmak istiyor...Şirketi yatırımcı ilişkileri mı kaç kez aradınız? Ne öğrendiniz? Ne anlattılar? Araştırmacı olun kafadan sallamayın...Doruk Özcan Bey e soru soruyorlar, bir gazete küpüründe geçiyor, o da diyor ki borsa uzun yatırımcıların beklediği şeylerdir gibisine bir ibare var.... Orası kafamı karıştırdı...Ytd

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    ne oldu panikledin mi oğlanın maşaları seni soruyordu

sana dokanan bir kelime olmuş,olmasa idi yaran olmazdı yaww,yaz bakalım hanğisi dokandı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

herkesin beklediğinin tam tersi oldu malesef borsada olmaz diye bişey yok bunu anlatmaya çalıştım ama karaduman liderliğinde öyle bir hava estirildiki sanki kağıt 3 aşamada roketleyecek 70 liradan herkes satacak nerde bu bolluk neyse herkese geçmiş olsun önümüz bayram herkese hayırlı huzurlu bayram diliyorum bayramdan sonra neler olup betecek göreceğiz nasılsa

6. KARADUMAN 1 hafta ceza almış arkadaşlar, adamın arkasından laf söylemeyin.
    süreç devam ediyor, burda olumsuz hava estirenlere kanmamak lazım.

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    sana dokanan bir kelime olmuş,olmasa idi yaran olmazdı yaww,yaz bakalım hanğisi dokandı
    kişinin fikri neyse zikride odur sende sürekli oğlan oğlan diye zikredince absurd bi durum ortaya çıkıyor ama harbiden oğlanın maşaları kulağını çınlatıyorlardır buda san küpe olsun arkadaşım

Bakalım tarihte ilkmi olacaz
    Yoksa bu milyarder işadamları 20 TL den 24 milyon TL göze alıp ortaklarla devam etme yerine
    En fazla 26 Tl den 1.250 lota 30 milyon verip ortaksiiz devam etme yolunu mu sececekler
    Aradaki fark 6 milyon TL
    Bu kadar kucuk bir meblağ için bu fırsatı bu salaklar tepermi
    Daha bile az para gider yeterki istesin 3 tane aracı hergun piyasadan 50 bin 100 bin lot alır 23/24/25 demeden
    Pay alımına 20.10 TL ye verir
    Olay biter aracı komisyonunu alır
    Patron muradına erer yüzde 98 e ulaşılır
    Belkide toplanmıştır önceden
    Ben şu an paniklemeyi atlattım
    Sayın cin Ali sayesinde saolsun
    Hala yüzde 98 e ulasacaklaari ümidi var iciimde
    Nasil olur bu şekil haksizlik olurmu
    PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/494 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •