Sayfa 21/152 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 161 - 168 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Refaba yaptııyor kağıda bu hareketleri galiba 😉

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok sadece Piyasa yapıcısını takip ediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Bu aralar bir hareketlilik var,bu hafta 4'e uzasalar şaşırmam...

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Bu aralar bir hareketlilik var,bu hafta 4'e uzasalar şaşırmam...

arkada grafikle paylaşmıştım
    mayısta mümkündür.

4.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    arkada grafikle paylaşmıştım
    mayısta mümkündür.
    Grafik ve hissiyat aynı şeyi söylüyorsa gidecek başka yol kalmadı sanırım artık...
    Yarın tüm ortaklarımızın yüzünü güldürecek bir kapanış istiyoruz...

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. yalnız 3.35 üstü haftalık kapanışlar gerek.
    yeşil çizgiyi boşuna cizmedik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
     Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    yalnız 3.35 üstü haftalık kapanışlar gerek.
    yeşil çizgiyi boşuna cizmedik.
    Önce şu 3 sınırından kurtulması lazım,geçende 43 yaptırdı tekrar cuk diye 10 altına oturdu,çok öncede 4 üstüne atıp 3 altına inmişti !!!...yani bunun gerçek yeri 3.70,orayı dip yapması lazım,önceden devamlı orayı dip yapar yukarı aşağı hareketini öyle yapardı göz altına atılmadan önce,şimdi dip 3 !!!...bu hisseyi bildim bileli dansöz gibi devamlı kıvraktır,sol gösterip sağ yapıştırır ona göre uymazsan...zamanla 50-100 puan bile yapabilir aşağı yukarı,çünkü kağıt çok sığ olduğu için mecbur dansözlüğe müsait,zaten bu yüzden göz altına postaladı SPK...piyasa yapıcılığı kapsamında anlaşma yapmasaydı zor çıkardı o guruptan,bu oynaklık durumundan kutulması için halka açıklık oranını yükseltmesi lazım,zaten öncedende bu yönde çalışmalar vardı !!!...her an bu yönde sürpriz yapabilir.ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,633
    Evet bizim dansöz işbaşında...bu 3.35 yaptı...yavrusu 3.21...çoğunu postaladık 3/1 kaldı geriye...zaten ben ne zaman çoğunu elden çıkarırsam uçuşa geçiyor...ama önemli değil...toplamda 1 sene içinde hesaplamışım 100.000 lot işlem yapmışım,eskiler hariç...7-10 luk lotlar kaldı sadece elimde,tekrar 10 altına inerse 10-20 ilaveye devam...ama sanki bu sefer inmeyecek gibi...acaba eski direnç seviyesi olan 3.70'emi göz dikti !!!...neyse bekleyip görmek lazım !!!.ytd.

Sayfa 21/152 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •