Sayfa 21/69 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 161 - 168 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by Melih3838 Yazıyı Oku
    Karyaz haklı dikkate alınmalı bundan sonra her tavan çıkış olacaktır. Herkese saygıyla iyi kazançlar

Her tabanda girişmi olacak yani

2. Ben bugün çıktım nakitteyim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. 4.31 den sattığım 15.000 lotumun karı ile bugün 6.10 dan 1000 lot ve 6.19 dan 1000 lot alarak geri döndüm aklımda olacağına portföyümde olsun

zarar etsemde üzülmem zaten sadece izfaş dan ettiğim kar ile alıyorum zarar edersem izfaş dan gelen izfaş a gider

ahhh orders ahhh kulakların çınlasın

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    4.31 den sattığım 15.000 lotumun karı ile bugün 6.10 dan 1000 lot ve 6.19 dan 1000 lot alarak geri döndüm aklımda olacağına portföyümde olsun

zarar etsemde üzülmem zaten sadece izfaş dan ettiğim kar ile alıyorum zarar edersem izfaş dan gelen izfaş a gider

ahhh orders ahhh kulakların çınlasın
    sanki biraz daha aşağısı beklenebilirdi.

5. İzmir Fırça hisseleri iki ayda 3 liradan 6 liraya çıktı. Otoriteler tedbir aldı. Kulisler de iki isim öne çıktı
    BORSAGUNDEM.COM/KULİS HABER

İzmir Fırça (IZFAS) hisseleri son iki ayda yüzde 100 yükselerek 3 lira seviyesinden 6 liranın üzerine çıktı. Hissede yaşanan sert yükselişe karşı tedbir alan otoriteler hissede 13 Aralık’a kadar açığa satış ve kredili işlemleri durdurdu. Şirket tarafında ise hisselere iki ay gibi kısa sürede yüzde 100 prim yaptıracak önemli bir gelişme ya da kamuya açıklanmış özel bir durum yok.
    Hissede, Serkan Korkmaz ve Kocakafa Erkan olarak piyasada tanınan isimlerin işlem yaptığı iddia ediliyor. Oyuncuların, yaşı 70’i geçmiş Güzin Işık’ın hesaplarını kullandığı öne sürülüyor. Anadolu Yatırım’daki 430 bin adet hissenin de bu konuyla ilişkili olduğu söyleniyor.
    RODRİGO İLE KARŞILIKLI İŞLEM İDDİASI

Rodrigo Tekstil hisselerinde de aynı isimlerin işlem yaptığı, zaman zaman karşılıklı pozisyonlar aldıkları ileri sürülüyor.
    Serkan Korkmaz'ın Rodrigo hissesi aldığı, Kocakafa Erkan’ın da karşılığında İZFAS hissesi aldığı söyleniyor. Yine Anadolu Yatırım takasındaki 330 bin adet hissenin de karşılıklı işlemler kapsamında alındığı iddia ediliyor. Bu arada şirkete yakın isimlerin de işin içinde olduğu öne sürülüyor. Devam eden alengirli işlemlerin nasıl sonuçlanacağı bilinmiyor ancak, yatırımcıların söz konusu hisselerde dikkatli olmaları öneriliyor.

6. Serkan bey Erkan bey bi deyin hele nereye kadar gideceksiniz vallahi üzmem sizi ben de gönül verdim bu kağıda

inanmıyorsanız forum geçmişimi okuyun

7.  Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    Serkan bey Erkan bey bi deyin hele nereye kadar gideceksiniz vallahi üzmem sizi ben de gönül verdim bu kağıda

inanmıyorsanız forum geçmişimi okuyun
    onlar ne yapar bilemem ama ben olsam müşterisini bulduğum an tahtada dengeleri bozmadan malı satardım
    hani bir laf vardır ''kızı isteyen varken vereceksin''
    tabi ben onlar değilim onlar ne yapar bilemem

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    İzmir Fırça hisseleri iki ayda 3 liradan 6 liraya çıktı. Otoriteler tedbir aldı. Kulisler de iki isim öne çıktı
    BORSAGUNDEM.COM/KULİS HABER

İzmir Fırça (IZFAS) hisseleri son iki ayda yüzde 100 yükselerek 3 lira seviyesinden 6 liranın üzerine çıktı. Hissede yaşanan sert yükselişe karşı tedbir alan otoriteler hissede 13 Aralık’a kadar açığa satış ve kredili işlemleri durdurdu. Şirket tarafında ise hisselere iki ay gibi kısa sürede yüzde 100 prim yaptıracak önemli bir gelişme ya da kamuya açıklanmış özel bir durum yok.
    Hissede, Serkan Korkmaz ve Kocakafa Erkan olarak piyasada tanınan isimlerin işlem yaptığı iddia ediliyor. Oyuncuların, yaşı 70’i geçmiş Güzin Işık’ın hesaplarını kullandığı öne sürülüyor. Anadolu Yatırım’daki 430 bin adet hissenin de bu konuyla ilişkili olduğu söyleniyor.
    RODRİGO İLE KARŞILIKLI İŞLEM İDDİASI

Rodrigo Tekstil hisselerinde de aynı isimlerin işlem yaptığı, zaman zaman karşılıklı pozisyonlar aldıkları ileri sürülüyor.
    Serkan Korkmaz'ın Rodrigo hissesi aldığı, Kocakafa Erkan’ın da karşılığında İZFAS hissesi aldığı söyleniyor. Yine Anadolu Yatırım takasındaki 330 bin adet hissenin de karşılıklı işlemler kapsamında alındığı iddia ediliyor. Bu arada şirkete yakın isimlerin de işin içinde olduğu öne sürülüyor. Devam eden alengirli işlemlerin nasıl sonuçlanacağı bilinmiyor ancak, yatırımcıların söz konusu hisselerde dikkatli olmaları öneriliyor.

ısıtıp ısıtıp adamlar kopyala yapıuştırla aynı haberleri yapıyor.
    bu kadar aciz ve basit ,kendini medya sanan bi haber portalı daha yeryüzüne gelmedi.kesin bunların elinde de izfaş vardı da hisselerini kaptırdılar bu haberlerle düşürmeye çalışıyorlar. çok eğleniyorum benim gibi mallarını kaptırıp düşerse yerine koyma sevdasındalar.

yoksa niye aynı haberleri devamlı yazsınlar

Sayfa 21/69 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •