Sayfa 21/81 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 643 madde; 161 - 168 arası.

Konu: XU030_endeksi

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Viop XXXIV TOPİĞİNE GRAFİK ATIYORSUN DİYE SERZENİŞTE BULUNDU
    Sizde grafiklerle iş yapmıyorsunuz yalnız bu topikte grafiklerin bulunması taraftarısınız bende son attığımı oradan silip buraya kopyaladım saygılar

takma boş ver.. şeytan şaşırınca derler.. takıl kafana göre. evet doğru ben grafiği dikkate almıyorum ama alan çok olduğu için sürekli paylaşım yapabilirsin. sonuçta tecrübeli bir oyuncusun
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    xu030__ bugün piyasa sanırım git gel konya altı saat yaptıracak
    Deste noktasının yanı sıra direnç noktasını da yazsanız , ne kadar gidip geleceği tam anlaşılırdı .

Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Deste noktasının yanı sıra direnç noktasını da yazsanız , ne kadar gidip geleceği tam anlaşılırdı .
    ilk direnç bile çok yukarılarda. 1489.39 ama direnç takip edilecek bir gün değilki. yukarısı çok boş çünkü yanıltır. en sağlamı destek üzerine oturup al ver yapmak. ilk destek 1479.19.. sonra yadığım gibi 1474.56. bakın bu rakam şakaya gelmez. çünkü altında bin puanlık bir boşluk var
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ilk direnç bile çok yukarılarda. 1489.39 ama direnç takip edilecek bir gün değilki. yukarısı çok boş çünkü yanıltır. en sağlamı destek üzerine oturup al ver yapmak. ilk destek 1479.19.. sonra yadığım gibi 1474.56. bakın bu rakam şakaya gelmez. çünkü altında bin puanlık bir boşluk var
    Teşekkür ederim , takip edeceğim .

xu030__ bugünkü piyasaya göre bu saatte olası hızlı alımlar sonucu yine şişip nefes nefese kalır. ama son yarım saat her türlü sürprize açık olacağını düşünüyorum. bol şanslar

xu030__ hızlı, hızlı, yükselirsen nefesi böyle eksozdan alır verirsin ama dünkü o kadar dayağın üzerine böyle bir performans bence başarı. çünkü hala ateş hattına girmedi. bundan iyisi şamda kayısı...

Sayfa 21/81 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •